Connect with Us

All posts tagged "olsi rama"

Sport 17:50 - 12 Mars, 2020

Olsi Rama thumba FSHF-së/ Ta nxjerrin fituesin nga playstation

Federata shqiptare njoftoi ditën e sotme ndalimin e kampionatit duke parë gjendjen në Shqipëri nga coronavirusi. Pas udhërit të qeverisë për ndalimin e makinave, FSHF-ja ishte...

Sport 13:44 - 5 Mars, 2020

Humbja ndaj Teutës e tërboi fare, ja çfarë bëri Olsi Rama

Partizani u mposht dje nga Teuta me rezultatin 1-0. Si të mos mjaftonte humbja në derbi, triumfi i durrsakëve i dha një “shkelm” të rëndë kampionëve...

Sport 10:07 - 17 Dhjetor, 2019

“Na masakrove”, zbulohet debati mes Enea Jorgjit dhe Olsi Ramës në tunel pas derbit

Është zbardhur debati mes drejtorit sportiv të Partizanit, Olsi Rama dhe arbitrit kryesor Enea Jorgji. I ftuar në emisionin “Procesi sportiv”, gazetari sportiv Ylli Aga ka...

Sport 12:23 - 10 Gusht, 2019

Dy supersfida brenda javës/ Rama “kërcënon” Kukësin pas hedhjes së shortit

Partizani do ta nisë mbrojtjen e titullit më 24 gusht, me një përplasje “titanësh” për Superioren. Përballë “demave” do të jenë nënkampionët e vendit, që kanë...

Sport 09:47 - 7 Maj, 2019

A duhet të ketë Kombëtarja më shumë lojtarë nga Kategoria Superiore?/ Olsi Rama befason me përgjigjen e tij

Kombëtarja A nuk është se i ka kushtuar shumë rëndësi lojtarëve që luajnë në Superiore. Nga lista me 23 lojtarë që grumbullohen për çdo ndeshje të...

Sport 11:30 - 15 Prill, 2019

“Gjicit i thashë të ruajë vendin e dytë”/ Olsi Rama tregon të veçantat e Partizanit

Ditën e sotme është mbajtur Asambleja e Përgjithshme. Në përfundim të saj, për mediat ka folur drejtori i Partizanit, pikërisht Olsi Rama. Ky i fundit u...

Sport 10:38 - 15 Prill, 2019

Votimi i Asamblesë Zgjedhore në FSHF/ Olsi Rama nuk voton Pro

Asambleja e Përgjithshme që po mbahet nga FSHF, ka pasur edhe surpriza dhe ka qenë drejtori i Partizanit, Olsi Rama ai që ka befasuar jo pak...

Sport 22:20 - 27 Mars, 2019

Olsi Rama kritikon Gjicin / “Jetojnë në Tiranë, pse të luajnë në Shkodër?!”

Drejtori i Partizanit Olsi Rama, në prag të ndeshjes së vështirë ndaj Kukësit, në transfertë, ka folur për çmimin e ekzagjeruar të biletave, 1 mijë lekë...

Sport 15:45 - 20 Dhjetor, 2017

Olsi Rama flet si drejtor sportiv / Ja çfarë do ndodhë me Starovën

Licencohen Drejtorët e rinj sportivë. Pas një kursi intensiv dyjavor të përditshëm, sot në FSHF të gjthë pjesëmarrësit në kursin per “Drejtor Sportiv” kanë marrë edhe...