Connect with Us

All posts tagged "operim"

BundesLiga 20:07 - 20 Dhjetor, 2019

Te Bayerni janë në merak, ylli kryesor duhet të operohet menjëherë

Lojtari më në formë i Bayern Munich për këtë sezon, Robert Lewandowski, duhet të operohet menjëherë pas sfidës së nesërme ndaj Wolfsburg, e cila është e...

Seria A 21:45 - 4 Dhjetor, 2019

Operohet kampioni i botës, do të mungojë për 3 muaj/ Juve tërheq nga shitja të padëshiruarin

Sami Khedira ka kaluar me sukses operacionin në gjurin e majtë, të cilit i është nënshtruar këtë mërkurë. Tashmë mesfushori i Juventusit do të fillojë fazën...

BundesLiga 20:19 - 7 Nentor, 2019

Bayerni në merak/ Lewandowski duhet të operohet me patjetër, ja kur pritet të rikthehet

Robert Lewandowski duhet të operohet në pjesën e sipërme të kofshës, këtë e ka konfirmuar polaku pas fitores 2-0 ndaj Olympiacos. “Fatmirësisht nuk kam dhimbje dhe...

Sport 16:13 - 6 Mars, 2019

U dëmtua rëndë në derbi/ Mbrojtësi i Partizanit operohet me sukses, ja kur do të rikthehet

Mbrojtësi i Partizanit, Hektor Idrizaj ka kryer operacionin në gju pas dëmtimit të rëndë në derbin me Tiranën fundjavën që lamë pas. Ndërhryja kirurgjikale është kryer...

Sport 13:36 - 19 Shtator, 2017

Neuer operohet për herë të dytë / Ja sa gjatë do të mungojë gjiganti bavarez

Siç ishte paralajmëruar nga gazeta “Bild”, sot Manuel Neuer iu nënshtrua operacionit në këmbën e majtë, pas dëmtimit që pësoi dje në stërvitje (para ndeshjes me...