Connect with Us

All posts tagged "paqe"

Super Liga 18:59 - 15 Shkurt, 2020

Skënderbeu ndal vrullin e Tiranës/ Super ndeshje në “Air Albania”, Lika duhet t’i japë një kafe Hoxhallarit

Tirana është ndalur për herë të parë dhe nuk ka arritur të fitojë, që nga koha kur te bardheblutë ka arritur Egbo. Korçarët arritën të shënonin...

BundesLiga 19:59 - 9 Shkurt, 2020

Shumë zhurmë për asgjë/ Bayerni dhe Leipzig ndahen në paqe

Supersfida e javës së 21-të të Bundesligës ka përfunduar me rezultatin e “bardhë” 0-0. Ishte një sfidë tepër e luftuar në “Allianz Arena”, por në fund...

BundesLiga 18:50 - 9 Shkurt, 2020

45 minutat e para/ Paqe mes Bayernit dhe Leipzigut

Bayern Munich-Lepzig është supersfida e javës së 21-të në Bundesligë. Dy ekipet janë në në dy vendet e para dhe përballja e sotme mund të sjellë...

Sport 10:15 - 9 Mars, 2019

Nuk ka paqe/ Icardi ka 3 kushte për t’u kthyer te Interi

Mauro Icardi i përfaqësuar nga avokati Paolo Nicoletti ka bërë takimin e radhës me drejtorin e deleguar të Interit, Bepe Marotta, për të gjetur një zgjidhje...

Sport 18:51 - 19 Janar, 2016

Skënderbeu ‘paqe’ me Grojter Furthin, Josa humbet Vangjelin

Pas tri humbjeve radhazi, Skënderbeu ka arritur barazimin e parë në miqësoret që po zhvillon në Spanjë. Korçarët kanë barazuar sot pa gola 0-0 ndaj gjermanëve...

Sport 23:43 - 21 Tetor, 2015

Paqe mes PSG e Realit, barazojnë Juve e Man. United

PSG dhe Real Madrid nuk nxorën dot një fitues në sfidën mes tyre në Champions me dy skuadrat që barazuan pa gola në “Parc De Price”...

Sport 08:30 - 21 Shtator, 2015

Ligue 1, ka “luftë” dhe paqe në duelin Marseille-Lyon

Penallti, sende në fushë, ndërperje e ndeshjes, një karton i kuq dhe gola. Pati nga të gjitha në klasiken e futbollit francez, Marsejë- Lion, një ndeshje...