Connect with Us

All posts tagged "para"

Sport 16:40 - 23 Mars, 2020

Kush fiton më shumë para? Messi iu tregon “targën” Ronaldos dhe Neymarit

“France Football” do të publikojë të martën raportin e përvitshëm të përfitimeve financiare të futbollistëve dhe trajnerëve, një klasifikim që prej vitesh kryesohet nga treshja Messi-Ronaldo-Neymar....

La Liga 21:14 - 18 Nentor, 2019

E zbulon Forbes, ja ekipi që ka fituar më shumë para në vitin 2019

Barcelona është ekipi që ka fituar më shumë para për vitin 2019. Katalanasit kanë pasur një vit të mirë në fushën e lojës, edhe pse nuk...

Sport 20:18 - 16 Shtator, 2019

“Para nga qielli për tifozët”/ Klubi amerikan shpërndan 10 mijë dollarë

Mund të jenë ndër tifozët më të lumtur ata të Las Vegas Lights, klub i kategorive inferiore në Amerikë, që ka vendosur të aplikojë një mënyrë...

Sport 15:42 - 2 Qershor, 2019

Rrëfimi tronditës i Maradonës/ Isha duke vdekur, vajzat e mia më kërkonin para për qejf

Diego Armando Maradona, në një intervistë për të përditshmen napoletane “Il Mattino” ka rrëfyer një episod aspak të këndshëm të jetës së tij familjare. “Pipe de...

Sport 14:54 - 27 Shkurt, 2019

Pjesa më e shëmtuar e tragjedisë Sala/ Dy ekipet e njohura zihen për paratë

Buletini zyrtar i shkaqeve dhe të dhënave të rrëzimit të avionit ku po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala ka bërë që klubet e Nantes dhe Cardiff të...

Sport 19:25 - 4 Shkurt, 2019

Çfarë ka bërë e dashura e Ronaldos?/ Tezja e saj e quan faqezezë

Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, shihet si perfekte nga media, por tezja e saj zbulon se, jo gjithçka është ashtu siç duket, ajo e...

Sport 19:50 - 11 Janar, 2019

Wanda Nara i rrëfen të gjitha/ Nuk më mban burri me para, seksi në çift është…

Në valën e bisedimeve për rinovimin e Mauro Icardit ose jo tek Interi, Wanda Nara është një nga personat kyç, duke qenë se është edhe agjentja,...

Sport 19:33 - 22 Nentor, 2018

Zbulohet më në fund/ Ja sa para fiton realisht Cristiano Ronaldo në 60 minuta

Cristiano Ronaldo po kalon një formë mbresëlënse të Juventusi. Por sukseset e 34 vjecarit nuk kanë kufi as në biznes. Revista e përjavshme italiane ‘Chi’ e...

Sport 15:48 - 21 Nentor, 2018

Shënoi vetëm një gol në Ligën e Kombeve/ Ja sa miliona lekë ka fituar Shqipëria

Kombëtarja shqiptare shënoi vetëm një gol në Ligën e Kombeve dhe arriti vetëm 1 fitore kundër Izraelit, por mjafton prezenca në këtë kompeticion për të mbushur...

Sport 18:25 - 6 Nentor, 2018

Plas tek Reali/ Futbollistët dalin kundra njëri-tjetrit për “pak” para më shumë

Sikur të mos mjaftonin problemet në fushën e lojës, Reali tashmë duhet të gjejë dhe një zgjidhje për t’i kënaqur të gjithë me pagat, ndryshe do...

Sport 17:25 - 1 Nentor, 2018

Ronaldo është njeriu më i ndjekur në “Instagram”/ Nuk do ta besoni dot sa para fiton ai nga një postim

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, kaloi pak kohë më farë, Selena Gomezin, duke u bërë personi më i ndjekur në “Instagram”. Portugezi ndiqet nga 144.3 milionë...

Sport 15:58 - 10 Tetor, 2015

Kualifikimi/ Ja sa para fiton FSHF në rast se kombëtarja shkon në Euro 2016

Përveç aspektit sportiv fitorja me Armeninë mund të sjellë edhe shumë miliona në arkat e FSHF-së. Kualifikimi do të na çonte për herë të parë në...