Connect with Us

All posts tagged "perdhunim"

Seria A 17:44 - 25 Mars, 2020

Balotelli shpëton nga akuza për përdhunim, 19-vjeçarja e pëson keq

Akuzat janë të pabesueshme, nuk ishte përdhunim dhe për këtë arsye çështja duhet të mbyllet. Në të vërtetë, paditësja tani akuzohet për përpjekje për zhvatje. Lajm...

Seria A 13:31 - 21 Tetor, 2019

Akuza për përdhunim/ Zbulohen analizat e ADN-së, Ronaldo i ka punët pisk

Të dhënat e fundit të zbuluara prej e-maileve që kanë rrjedhur nga bërja e analizave të ADN-së kanë nxjerrë detaje të rendësishme sa i përket akuzave...

Sport 21:36 - 2 Gusht, 2019

Akuzoi Neymarin për përdhunim/ Modelja e njohur e fut veten në telashe të mëdha

Najila Trindade, modelja braziliane që pretendonte se ishte përdhunuar në një hotel në Paris nga Neymar, nga kushtet e një viktime të mundshme mund tashmë mund...

Sport 12:54 - 14 Qershor, 2019

Akuzat për përdhunim/ Neymar kalon 5 orë në komisariat

Rreth pesë orë është pyetur Neymar në lidhje me akuzat për përdhunim. Braziliani i PSG-së ka mohuar çdo akuzë, duke theksuar se një ditë do të...

Sport 18:26 - 11 Qershor, 2019

Akuzoi Neymarin për përdhunim/ Ja çfarë i ka ndodhur sot modeles braziliane

Pas studios ligjore që e braktisi javën e kaluar, brazilianen që akuzon Neymarin për përdhunim, e ka braktisur edhe një tjetër avokat, që mori në dorë...

Sport 18:58 - 8 Qershor, 2019

Akuzoi Neymarin për përdhunim/ Modeles i vjedhin provat

Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e një tableti, ku ruante një video të rëndësishme....

Sport 16:52 - 7 Qershor, 2019

Neymar përfundon në polici/ Ja çfarë thotë për akuzat për përdhunim

Vetëm disa orë pasi u dëmtua në miqësoren ndaj Katarit dhe mori lajmin se do të mungojë në Kupën e Amerikës, Neymar u rikthye te çështja...

Sport 09:32 - 4 Qershor, 2019

Thellohet skandali “Neymar”/ Ylli brazilian tani rrezikon burgun

Thellohet skandali që ka përfshirë sulmuesin e PSG-së, Neymar Jr. Kjo pasi publikimi i pamjeve të turpshme të shpërndara në rrjetin social “Instagram” mund t’i kushtojë...

Sport 13:17 - 2 Qershor, 2019

E akuzuan për përdhunim/ Neymar publikon të gjitha mesazhet dhe fotot intime (video)

Neymar është akuzuar nga një grua braziliane se me 15 maj e ka përdhunuar atë në një hotel në Paris, teksa lojtari ka qenë në gjendje...

Sport 18:54 - 16 Janar, 2019

“Përdhunuesi” Ronaldo në telashe të mëdha/ Ish të dashurat bëhen bashkë kundër yllit portugez dhe…

Leslie Mark Stovall, avokati i Kathryn Mayorga (amerikanes që ka akuzuar Cristiano Ronaldon për përdhunimin e saj në vitin 2009, në Las Vegas), ka udhëtuar të...

Sport 21:39 - 10 Janar, 2019

Akuzat për përdhunim/ Policia lëshon mandatin ndaj Cristiano Ronaldos

Sipas asaj që raporton media amerikane “Wall Street Journal”, policia e Las Vegas ka lëshuar një mandat për të siguruar një kampion të ADN-së së Cristiano...

Sport 16:53 - 31 Dhjetor, 2018

Ronaldo flet pas kaq kohësh për akuzat për përdhunim/ Ishte një gjë…

Cristiano Ranaldo ka analizuar 2018-ën ku ka folur se si ka qënë për të ky vit që po mbyllet tashmë. Ai ka shprehur se ai punon...

Sport 16:29 - 5 Dhjetor, 2018

Tronditet bota e futbollit/ Kombëtarja e femrave abuzohet seksualisht

“Seksi i përdorur si armë presioni”. Ish-kapitenja e kombëtares afgane të femrave, Khalida Popal (refugjate në Danimarkë) denoncon abuzime seksuale, dhunë dhe dënime ndaj futbollisteve. Vepra...

Sport 19:58 - 1 Dhjetor, 2018

Ronaldo pranon përdhunimin/ “Më provokoi duke më kapur …”

Cristiano Ronaldo ka pranuar se akuzuesja për përdhunim ka thënë disa herë jo përpara se ata të kryenin marrëdhënie seksuale në një hotel të Las Vegasit,...

Sport 12:00 - 1 Dhjetor, 2018

Akuzat për përdhunim, zbardhet dëshmia e Ronaldos/ Mund t’i kem lënë shenjë…

Critstiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë, në jetën private, pasi në fushë portugezi po shkëlqen. Akuzat për përdhunim janë rikthyer edhe njëherë në...