Connect with Us

All posts tagged "perforcim"

Premier Liga 12:47 - 17 Janar, 2020

Merkato/ Zyrtare: Interit i vjen përforcimi më i ri, mes dyshimesh të mëdha

Ashley Young ka zbarkuar ditën e sotme në Milano, me avon privat, për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas do të hedhë firmën në kontratë....

La Liga 09:23 - 14 Janar, 2020

Nuk humb kohë/ Trajneri i ri i Barcelonës bën gati përforcimin e parë

Quique Setien u zyrarizua mbrëmë si trajneri i ri i Barcelonës, pas shkarkimit të Valverdes. 61-vjeçari ka nisur direkt nga puna, pasi ka përcaktuar lojtarin e...

La Liga 12:23 - 9 Janar, 2020

Përforcimi i ri i Barcelonës është një emër i papritur nga tifozët (foto)

Barcelona është e interesuar për transferimin e mesfushorit të ri të Palmeiras, Matheus Fernandes. “Globoesporte” raporton se katalanasit kanë paraqitur ofertën e parë në drejtim të...

Seria A 15:41 - 10 Dhjetor, 2019

Një super lojtar/ Zbulohet cili do të jetë transferimi i parë i Interit në merkaton e janarit

Rodrigo De Paul duket se do të jetë goditja e parë e Interit në merkaton e janarit. Sipas mediave italiane, Marotta ka arritur akordin me drejtuesit...

Sport 14:06 - 28 Gusht, 2019

Zyrtare/ Përforcimi i ri i Interit mbërrin në mes të shiut

Cristiano Biraghi ka mbërritur tek Interi për të finalizuar transferimin e tij si pjesë e marrëveshjes së shkëmbimit me Dalbert, ku në anën tjetër braziliani do...

Sport 22:37 - 19 Qershor, 2019

Habit përforcimi i fundit i Realit/ Akoma nuk jemi parë lakuriq

Ferland Mendy është prezantuar si lojtari i Real Madridit ditën e mërkurë dhe pasi u përshëndet me tifozët në Santiago Bernabeu, ka dhënë një konferencë për...

Sport 16:55 - 23 Prill, 2019

Vjen përforcimi i radhës për Juventusin/ Ylli francez prezantohet vetë (Foto)

Pas Aaron Ramsey dhe brazilianit Uesli, vjen përforcimi i radhës për Juventusin. Këtë radhë nuk është klubi bardhezi që e konfirmon blerjen me anë të faqeve...

Sport 13:43 - 28 Dhjetor, 2018

Partizani bën goditjen e parë në merkato/ Ja cili është lojtari më i ri i “Demave të Kuq”

Afrimi i parë në merkaton e janarit për Partizanin quhet Fatjon Jusufi. “Panorama Sport” raporton se mesfushori ka nënshkruar një kontratë 2 vjeçare me të drejtë...

Sport 15:23 - 17 Nentor, 2018

Mos e beso po deshe/ Përforcimi i radhës i zgjedhur nga Panucci, do të vijë nga Argjentina

Gazeta më e rëndësishme argjentinase, “Ole” ka raportuar një lajm sensacional ditën e sotme. Kristian Panuçi kërkon të pajisë me pasaportë shqiptare mbrojtësin që aktivizohet në...

Sport 13:14 - 28 Shtator, 2018

Vetëm pak orë para derbit/ Partizani bën përforcimin e madh

Megjithëse pak orë më vonë do të luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, drejtuesit e kuq po mendojnë edhe për përforcimin e skuadrës duke...

Sport 15:12 - 23 Gusht, 2018

Keita Balde bën premtimin e çmendur/ Jam i gatshëm të sakrifikojë për Interin edhe…

Keita Balde u rikthye në Serie A pas vetëm një sezoni te Monaco në Francë. Këtë herë do të luajë për Interin. Ai duket së është...

Sport 15:41 - 22 Gusht, 2018

Milani prezanton blerjen e fundit/ Ajo është një “bombë” e vërtetë

Edhe pse merkato e futbollistëve ka ditë që është mbyllur, Milani vazhdon me përforcimet. Sot është zyrtarizuar fytyra e re e Milan TV, që do të...

Sport 12:40 - 21 Tetor, 2015

Klopp kërkon përforcim nga Seria A

Andrea Ranocchia pritet të largohet nga Inter pas rihapjes së afatit kalimtar në janar. Sipas të përditshmes sportive italiane “Tuttosport”, ai mund të transferohet në Liverpool....