Connect with Us

All posts tagged "pergjigje"

Seria A 17:09 - 23 Mars, 2020

A ka ndonjë futbollist të prekur nga koronavirusi? Interi merr përgjigjen përfundimtare

Skuadra e Interit nuk ka shfaqur simptoma të COVID-19. Zikaltrit qëndruan në karantinë prej 8 marsit që pas derbit të luajtur me Juventusin. Stafet mjekësore u...

Seria A 19:59 - 18 Janar, 2020

Tifozi i thotë se burri i saj ka dalë në pension/ Foto: Gruaja e sulmuesit të njohur ia “mbyll gojën” me këtë përgjigje

Federica Nargi ka shpërndarë plot krenari në rrjetet sociale disa foto të koleksionit të saj “Verë 2020”. Modeli i saj i veçantë është Alessandro Matri, që...

Sport 11:33 - 16 Prill, 2019

Skënderbeu aktualisht në CAS/ Ja kur pritet të vijë përgjigjja përfundimtare

Prej disa kohësh Skënderbeut kishte bërë të qartë se më 16 prill përfaqësuesit e klubit do të udhëtonin për në Lozanë të Zvicrës, ku do të...

Sport 10:23 - 14 Janar, 2019

A do të largohet Hysaj nga Napoli?/ Përgjigjen përfundimtare e jep Carlo Ancelotti

Elseid Hysaj luajti mbrëmjen e djeshme si titullar në ndeshjen e Kupës së Italisë, që Napoli zhvilloi dhe fitoi kundër Sasuolos. Hysaj bëri një paraqitje të...

Sport 10:54 - 25 Mars, 2018

E quajti lojtar pa b****/ Kosova i përgjigjet Panuçit: E kemi larë historinë me gjak

Refuzimi i Shqipërisë nga Edon Zhegrova bëri që trajneri Panuçi të shpërthente në konferencën për shtyp gjatë së hënës në ambientet e FSHF-së, mirëpo, kjo deklaratë...

Sport 17:39 - 25 Mars, 2017

Xhaka i kthen përgjigje tifozit / “Nuk jam larguar!”

Sot u spekulua se largimi i Taulant Xhakës nga kombëtarja shqiptare ka ndodhur prej pakënaqësive të tij me trajnerin Gianni De Biasi, por i menjëhershëm ka...

Sport 11:10 - 22 Tetor, 2015

Ozil: Fitorja e Arsenal, përgjigje ndaj kritikëve

Mesut Ozil ka deklaruar se fitorja e Arsenalit ndaj Bayern Munich, ishte një përgjgje ndaj kritikëve të ‘Gunners’. Sipas Ozil, Arsenal ka dëshmuar që i ka...