Connect with Us

All posts tagged "përmbysje"

Sport 20:17 - 27 Shkurt, 2020

Përmbysja e shekullit vjen nga Brazili/ Video: 3 gola në kohën shtesë

Një përmbysje me të vërtetë e çmendur ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në raundin e dytë të Kupës së Brazilit, në ndeshjen mes Parana dhe Bahia...

Seria A 22:40 - 16 Shkurt, 2020

Video: Lazio me fitore të madhe ndaj Interit, ngjitet në vendin e dytë

Lazio ka marrë një fitore të madhe në “Olimpico” ndaj Interit, në supersfidën e javës së 24-të në Serie A. Bardhekaltrit e filluan vrullshëm takimin, duke...

Seria A 14:32 - 19 Janar, 2020

Ky është Milani që duan tifozët/ Përmbysje spektakolare ndaj Udineses

Milani fiton në frymën e fundit. Udinese u mundua të surprizonte, por në fund kuqezinjtë triumfuan me shifrat 3-2. Nisje e keqe, por kuqezinjtë në shtesë...

La Liga 22:27 - 4 Janar, 2020

Viedo: Barça bën përmbysjen e madhe në derbi brenda 8 minutash

Barcelona ka përmbysur në fillim të pjesës së dytë disavantazhin 1-0 ndaj Espanyol në derbin e Katalonjës. Vendasit e mbyllën pjesën e parë në avantazh 1-0,...

Sport 19:59 - 7 Dhjetor, 2019

Sulmi i PSG-së është i frikshëm/ Përmbys gjithçka, 3 gola për 6 minuta

PSG arrin fitoren e radhës në Ligue 1. Kampioni në fuqi i francës fitoi 1-3 në transfertë ndaj Montepellier. Pavarësisht rezultatit, djemtë e Tuchel nuk e...

Seria A 20:01 - 9 Nentor, 2019

Video: Interi fiton me përmbysje, 45 milionëshi shënon një gol të çmendur

Interi vuan shumë ndaj Veronës në “San Siro”, por në fund del me tre pikë. Miqtë kaluan të parët në avantazh me golin e Valerio Verre,...

Sport 22:58 - 5 Nentor, 2019

Champions League, 27 gola të shënuar në 6 ndeshjet e darkës/ Dortmundi përmbys Interin, spektakël në Londër

Janë mbyllur ndeshjet e darkës në Champions League, ku ka patur gola, surpriza dhe përmbysje të mëdha. Vetëm në 6 ndeshjet e darkës janë shënuar plot...

BundesLiga 22:40 - 5 Nentor, 2019

Stadiumi merr “flakë”/ Dortmundi bën përmbysjen e madhe ndaj Interit

E jashtëzakonshme ajo që po ndodh në “Signal Iduna Park”. Dortmundi bën përmbysjen e madhe ndaj Interit. Zikaltrit e mbyllën pjesën e parë në avantazhine dy...

Sport 13:28 - 26 Tetor, 2019

Trajneri godet me shpulla lojtarët në pushimin e ndeshjes/ Ata bëjnë përmbysjen e madhe në pjesën e dytë

Një proverbë e vjetër thotë: “Kush të rreh, të do”. Kështu ka ndodhur gjatë një ndeshjeje në Turqi për U-19. Pas 45 minutave të para, Kayseri...

La Liga 20:08 - 3 Tetor, 2019

Barcelona po humbte pjesën e parë/ Zbulohet si Messi i motivoi shokët për të bërë përmbysjen e madhe

Barcelona fitoi mbrëmë 2-1 në “Camp Nou” ndaj Interit për ndeshjen e dytë në grupet e Champions League. Pjesa e parë u mbyll 0-1 për zikaltrit....

La Liga 22:47 - 2 Tetor, 2019

5 minuta para fundit/ Video: Luis Suarez përmbys Interin

Barcelona ka përmbysur rezultatin në “Camp Nou” ndaj Interit me dy golat e Luis Suarez. Zikaltrit shënuan që në minutën e 2′ me Lautaro Martinez. Me...

Sporti Kryesore 18:02 - 15 Shtator, 2019

Pas Skënderbeut, Bylis i bën “gropën” edhe Kukësit

Bylisi arrin një fitore të madhe me shifrat 2-1 përballë Kukësit, madje edhe me përmbysje. Në “Adush Muça” të qytetit të Ballshit, sfida u zhbllokua që...

Sport 22:13 - 6 Shtator, 2019

“Tërmet” në Hamburg/ Video: Holandezët bëjnë përmbysjen e madhe

Holanda ka shënuar golin e dytë në Hamburg në supersfidën që po luhet momentalisht ndaj Gjermanisë. Fillimisht, miqtë barazuan shifrat në minutën e 60′ me golin...

Sport 10:10 - 14 Korrik, 2019

Neymar tërbon parisienët/ Momenti më i bukur në karrierë? Kur Barça përmbysi 6-1 PSG-në

E ardhmja e Neymar, mbetet ende e paqartë duke qenë se dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, ndërkohë që drejtuesit e PSG-së nuk kanë...

Sport 22:19 - 7 Maj, 2019

E jashtëzakonshme/ Liverpooli shpartallon Barcelonën, shënon dhe të tretin (video)

Liverpooli bën realiet atë që dukej e pamundur. Djemtë e Klopp kanë shënuar 2 gola në 120 sekonda ndaj Barcelonës, me anë të holandezit Wijnaldum dhe...