Connect with Us

All posts tagged "pjesa e pare"

La Liga 16:49 - 1 Shkurt, 2020

Derbi i Madridit: Mbyllen 45 minutat e para, ja rezultati

Derbi i Madridit, Real-Atletico, që po luhet në “Santiago Bernabeu” filloi me një minutë heshtje në nder të Kobe Bryant dhe viktimave të tjera të tragjedisë...

Sport 21:48 - 2 Tetor, 2019

45-minutat e para, 11 gola të shënuar/ Interi surprizon Barcelonën, shpërthen Liverpooli

Janë mbyllur 45 minutat e para të takimeve të darkës në Champions League. Në “Camp Nou”, Interi fiton 0-1 me golin e shënuar që në minutën...

Sport 21:50 - 18 Shtator, 2019

Mbyllen 45 minutat e para/ Mungon goli në Madrid, PSG, Bayern dhe City janë “OK”

Kanë përfunduar 45 minutat e para në takimet e mbrëmjes në Champions League. Në “Parc des Princes” edhe pse pa Neymar, Cavani dhe Mbappe, PSG është...

Sport 15:55 - 4 Maj, 2019

Vetëm një gol në pjesët e para të Superiores/ Partizani një hap më afër drejt titullit

Sapo janë mbyllur pjesët e para në 4 takimet e javës së 32-të të Kategorisë Superiore. Një 45 minutësh që dhuroi vetëm një gol, me Partizanin...

Sport 21:48 - 28 Nentor, 2018

Champions League, përfundojnë pjesët e para/ Spektakël në Paris, barazim i bardhë në Londër

Po luhen ndeshjet e javës së pestë të grupeve A, B. C dhe D të Champions League. Sfidat spektakolare janë “ruajtur” për ditën e sotme. Spikat...

Sport 21:34 - 16 Nentor, 2018

Mbyllen pjesët e para në Ligën e Kombeve/ Holanda po fiton ndaj kampionëve të botës

Sapo janë mbyllur pjesët e para në natën e dytë për ndeshjet e vlefshme në Ligën e Kombeve. Vëmendja për sot është e gjitha në ndeshjen...

Sport 21:49 - 7 Nentor, 2018

Përfundojnë pjesët e para në Champions League/ Vetëm në Torino nuk ka akoma gol

Po luhen 6 ndeshjet e natës së dytë për javën e katërt në Champions League. Janë mbyllur pjesët e para, ku nuk kanë munguar golat. Vetëm...

Sport 21:50 - 6 Nentor, 2018

Përfundojnë pjesët e para në Champions League/ Barazim në “San Siro”, PSG në avantazh ndaj Napolit

Po luhen ndeshjet e javës së katërt në grupet e Champions League. Kanë përfunduar pjesët e para në 6 ndeshjet e darkës. Nata e sotme filloi...

Sport 21:35 - 7 Shtator, 2018

Mbyllet pjesa e parë / Shumë gafa nga Shqipëria, na shpëton Strakosha

Shqipëria sonte po kërkon suksesin e parë në Ligën e Kombeve në ndeshjen hapëse me Izraelin. Në Elbasan Arena kuqezinjtë e nisën mirë, duke kërkuar kthesën...

Sport 16:54 - 27 Qershor, 2018

Botërori “Rusi 2018” / Nuk ka gola në pjesët e para

Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve të vlefshme për grupin F. Nuk ka gol në asnjë nga sfidat dhe me këto shifra, Gjermania dhe Meksika...

Sport 14:53 - 22 Qershor, 2018

Brazili vuan kundër Kosta Rikës / Barazim pjesa e parë

Brazili nuk arriti të kalojë në avantazh në 45 minutat e para kundër modestëve të Kosta Rikës. Edhe pse yje si Neymar dhe Coutinho janë në...

Sport 17:52 - 20 Qershor, 2018

Rusi 2018 / Uruguai mjaftohet me një gol në pjesën e parë

Uruguai është shumë pranë fitores së dytë në Grupin A, tri pikë këto që do t’i siguronin matematikisht kalimin për në fazën me eliminim direkt. Djemtë...

Sport 19:50 - 29 Prill, 2018

Mbyllet në paqe pjesa e parë Skënderbeu-Kukësi

Është mbyllur në barazim pa gola, pjesa e parë e takimit të mbrëmjes së sotme mes Skënderbeut dhe Kukësit, ndeshje që po zhvillohet në Korçë. Pavarësisht...

Sport 19:38 - 4 Prill, 2018

Përfundon pjesa e parë e derbit italian në paqe

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Milan-Inter si kryendeshja e mbrëmjes në Itali dhe jo vetëm. PAs 45 minutave lojë, Milan dhe Interi kanë shkuar...

Sport 19:53 - 26 Mars, 2018

Përfundon me rrjeta të paprekura pjesa e parë e sfidës Shqipëri-Norvegji

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura pjesa e parë e sfidës Shqipëri-Norvegji, e cila është shoqëruar nga gabime të shumta nga të besuarit e Kristian Panucci-t....