Connect with Us

All posts tagged "pjesët e para"

Sport 21:51 - 12 Dhjetor, 2019

Europa League: 45 minutat e para të ndeshjeve të fundit/ Rezultatet e plota

Janë mbyllur 45 minutat e para të ndeshjeve të fundit për këtë raund në grupet e Europa League. Roma është duke fituar 2-1 ndaj austriakëve të...

Sport 21:52 - 22 Tetor, 2019

Natë me gola dhe surpriza në Champions/ Ja rezultatet e 45 minutave të para

Janë mbyllur 45 minutat e para në takimet e javës së tretë në Champions League. Gola dhe surpriza. Befasia më e madhe vjen nga Torino, aty...

Seria A 16:00 - 6 Tetor, 2019

8 gola në 45 minutat e para/ Lazio & Roma në barazim, Atalanta vazhdon ngjitjen

Janë mbyllur pjesët e para në 3 ndeshjet e orës 15:00 në Serie A. Në Bergamo, Atalanta është duke fituar 2-0 ndaj Lecce, me golat e...

Sport 21:51 - 17 Shtator, 2019

Champions, mbyllen pjesët e para/ 6 gola në Salzburg, barazim i bardhë në dy supersfidat e mbrëmjes

Janë mbyllur pjesët e para në ndeshjet e darkës në Champions League, ku ndryshe nga sa pritej mungojnë golat në dy supersfidat kryesore, Napoli-Liverpool dhe Borussia...

Sport 21:47 - 9 Maj, 2019

Gjysmëfinalet e Europa League, përfundojnë pjesët e para/ Chelsea në avantazh, barazim në Spanjë (video)

Sapo kanë përfunduar pjesët e para në gjysmëfinalet e kthimit në Europa League. Në “Stamford Bridge”, Chelsea fiton 1-0 ndaj gjermanëve të Eintracht Frankufrt. Vendasit zhbllokuan...

Sport 21:50 - 11 Dhjetor, 2018

Përfundojnë pjesët e para në Champions League/ Shokohet Interi, Barcelona nuk zhgënjen

Po luhen ndeshjet e fundit në 3 grupet e para (A, B, C) të fazës së parë të Champions League. Vëmendja kryesore është në Liverpool, aty ku...

Sport 21:48 - 3 Tetor, 2018

3 gola spektakolar në ndeshjet e Championsit/ Këto janë rezultatet e pjesëve të para

Janë mbyllur pjesët e para në 6 sfidat e Champions League për sot. Vlen për tu përmendur që janë shënuar tre gola mjaft të bukur, ai...

Sport 21:36 - 13 Shtator, 2017

Champions, mbyllen pjesët e para / Real “i thatë”, Liverpool humb 11-m, super City

Sapo janë mbyllur pjesët e para në ndeshjet që po luhen në ditën e dytë të Champions League. Skuadrat favorite, ashtu siç pritej, po fitojnë ose...