Connect with Us

All posts tagged "plane"

La Liga 13:43 - 23 Shkurt, 2020

Situatë shqetësuese/ Koronavirusi prish planet e Barcelonës, lojtarët do të mbyllen në karantinë për një shenjë sado të vogël

Situata në Itali ka prekur gjendjen e jashtëzakonshme, ndërsa kanë shkuar në 132 personat e prekur nga Koronavirusi dhe ku dy të tjerë kanë ndërruar jetë....

La Liga 10:15 - 16 Janar, 2020

Setien e nis me dorë të hekurt, ndryshon totalisht merkaton e Barcelonës

Quique Setien e ka nisur me shumë vrull punën te Barcelona. Një ditë pas prezantimi zyrtar, trajneri i ri i katalanasve është ulur për të biseduar...

Sport 11:37 - 19 Maj, 2019

Reja me plane të mëdha/ Ja si do të jetë Shqipëria ime

Shqipëria ka në program dy ndeshjet e radhës për kualifikueset e Euro 2020. Kuqezinjtë më 8 qershor përballen me Islandën në transfertë, kurse tre ditë më...

Sport 15:13 - 26 Prill, 2019

Zbulohet pas kaq vitesh/ Kjo ishte dëshira më e madhe Michael Schumacher para aksidentit

Para aksidentit fatal të tij, që tronditi krejt botën e sportit, “mbreti” i Formula 1, Michael Schumacher, kshte disa plane në kokë. Ato ishin plane të...

Sport 16:00 - 27 Shkurt, 2019

Guardiola i prish planet Barcelonës/ Kërkon t’i rrëmbejë super sulmuesin

Luka Jovic është kthyer në objektivin e të gjitha skuadrave të mëdha. Teksa fillimisht ishte Barecelona që u raportua se kishte arritur akord me sulmuesin, më...

Sport 14:51 - 23 Nentor, 2018

Trofetë, projektet dhe Topi i Artë/ Këto janë 10 planet e Messit për të ardhmen

Lionel Messi është një ikonë e klubit të Barcelonës. “Pleshti” ka fituar gjithçka me fanellën Blaugrana duke u kthyer në një idhull të tifozerisë katalanase dhe...

Sport 22:44 - 21 Nentor, 2018

Pep Guardiola zbulon planet e të ardhmes/ “Ja çfarë do bëj pas largimit nga Manchester City”

Pep Guardiola do të kishte dëshirë të trajnonte një ekip kombëtar në një moment të karrierës së tij. Trajneri i Manchester City-t po shijon një karrierë...