Connect with Us

All posts tagged "pogba"

La Liga 16:01 - 11 Shtator, 2019

Zbulohet plani i bujshëm i Realit/ Do të sakrifikohet Toni Kroos për ëndrrën e madhe të Zidane

“El Chiringuito TV” ka dhënë një lajm të bujshëm në lidhje me merkaton dhe të ardhmen e Paul Pogba. Largimi i mundshëm i francezit nga Manchester...

Premier Liga 13:11 - 8 Shtator, 2019

Mungoi ndaj Shqipërisë/ Zbulohet se ku ishte Pogba (foto)

Paul Pogba mungoi për Francën në ndeshjen e djeshme ndaj Shqipërisë, për shkak se nuk është në gjendjen e duhur fizike. Duke përfituar nga periudha e...

Premier Liga 16:30 - 20 Gusht, 2019

Humbi penalltinë vendimtare/ Pogbas i ndodh e papritura në rrjetet sociale

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, pasi humbi penalltinë në ndeshjen e Premierligës ndaj Wolves, ra pre e abuzimit racist në rrjetet sociale. Në momentin që...

Premier Liga 10:44 - 13 Gusht, 2019

Pogba zbulon “bishën” e Man. United/ “Jam i mahnitur nga ai”

Mjaftoi ndeshja e parë zyrtare me fanellën e Man. United dhe mbrojtësi më i shtrenjtë në botë, Harry Maguire, i bëri të gjithë për vete. Në...

La Liga 21:37 - 7 Gusht, 2019

17 milionë euro në sezon/ Kampioni i botës do të firmosë për Realin

Real Madrid vazhdon të punojë për të siguruar mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Për momentin nuk është arritur marrëveshja mes klubeve, por lojtari dhe “Los...

Premier Liga 23:01 - 3 Gusht, 2019

Solskajer zbulon të ardhmen e Pogba/ Jam 100% i sigurt se…

Paul Pogba është një nga dilemat më të mëdha të kësaj merkatoje. Mesfushori francez është i lidhur ngushtë me një kalim te Reali i Madridit, por...

Sport 19:10 - 17 Korrik, 2019

Trajneri i Man. United motivon Pogban/ Ja çfarë do të ndodhë po qëndrojë tek ne

Paul Pogba është prioritet për Realin e Madridit dhe Juventusin, por drejtuesit e Manchester United po bëjnë çmos që ai të qëndrojë në “Old Trafford”. Mesfushori...

Sport 10:37 - 13 Korrik, 2019

Man. United shokon Realin dhe Juventusin/ Ja sa milionë euro kërkon për Paul Pogba

Lajme të këqija nga Australia për Realin e Madridit dhe Juventusin. Sikurse raporton tabloidi anglez, “Daily Mirror”, drejtuesit e Manchester United, të zhgënjyer nga fjalët e...

Sport 12:08 - 6 Korrik, 2019

Ibra e sfidoi publikisht/ Pogba i kundërpërgjigjet në mënyrë spektakolare (video)

Sfida që po bën namin së fundi në rrjetet sociale është të hapësh tapën e shishes me një goditje të kalibruar me këmbë. Edhe kjo sfidë...

Sport 19:02 - 5 Korrik, 2019

A refuzohet kjo?/ Reali ofron miliona euro dhe dy yje të mëdhenj për Pogba

Prej javësh emri i Paul Pogba ndez merkaton e Manchester United, Juventus dhe Real Madridit, por siç bëjnë të ditur në Spanjë, në lidhje me transferimin...

Sport 14:56 - 30 Qershor, 2019

Kampioni i botës telefonon Sarrin/ Alo mister, dua të vij te Juve

Pas arritjes së akordit me talentin holandez Mathijs de Ligt, drejtuesit e “Zonjës” kanë një tjetër mision: Paul Pogba. Mesfushori e ka bërë të qartë dëshirën...

Sport 21:31 - 18 Qershor, 2019

Reali nuk ka të ngopur këtë merkato/ 100 milionë euro për yllin e radhës

Manchester United po bën çmos për ta mbajtur në skuadër, por nga ana tjetër Reali i Madridit nuk heq dorë nga mesfushori francez Paul Pogba, i...

Sport 14:40 - 4 Qershor, 2019

Gëzuar Bajramin!/ Ja kush janë yjet e futbollit që janë besimtarë të devotshëm

Sot festohet në mbarë botën Fiter Bajrami, festa e madhe për besimtarët myslimanë. Pas agjërimit në muajin e madhnueshëm të Ramazanit, jeta vazhdon me më pak...

Sport 12:15 - 27 Prill, 2019

Kampioni i botës refuzon të shkojë në Kinë me ekipin e tij/ Do të transferohet te Reali, paga do të jetë e frikshme

Paul Pogba do jetë i Real Madridit në fund të këtij sezoni, të paktën kështu thonë të gjitha faktet dhe ngjarjet e kohëve të fundit. Më...

Sport 10:48 - 26 Prill, 2019

Dybala fton “vëllain” e tij te Juventusi/ Ai është një lojtar i madh

Situatë e çuditshme: Paulo Dybala mund të shpresojë ta përqafojë sërish “vëllain” Paul Pogba në Torino. Në fakt, në verën e vitit 2019, i përfoluri kryesor...