Connect with Us

All posts tagged "politano"

Seria A 16:04 - 23 Janar, 2020

Foto/ Gruaja e kapi mat, zbulohet e dashura e re e yllit të Interit

Mesfushori me tipare sulmuese i Interit, Matteo Politano është një njeriu i momentit në Itali, jo se po shkëlqen në fushën e lojës por për të...

Seria A 21:06 - 12 Janar, 2020

Ideja e frikshme e Milanit/ Shet yllin e saj dhe hedh sytë te sulmuesi i Interit

Milani mund të shesë sulmuesin Krzysztof Piatek këtë muaj, në mënyrë që të sigurojë fonde për një transferim të anësorit të Interit, Matteo Politano. Kuqezinjtë pritet...

Seria A 19:32 - 21 Dhjetor, 2019

Plani i bujshëm në merkato/ Interi dhe Napoli përgatisin një shkëmbim surprizë

Interi dhe Napoli do të jenë shumë aktive gjatë merkatos së janarit, të dyja klubet po mendojnë të realizojnë një shkëmbim të bujshëm mes tyre. Gianlucadimarzio.com...

Seria A 19:23 - 7 Nentor, 2019

Tjetër dëmtim i rëndë tek Inter/ Conte mbetet pa sulmues

Nuk kanë fund problemet më dëmtimet për Interin e Antonio Contes, që tashmë duhet të bëjë për disa kohë edhe pa shërbimet e Matteo Politanos. Pas...

Seria A 22:22 - 31 Tetor, 2019

U ble me shumë bujë gjatë verës, do largohet në janar nga Interi

Sipas burimeve të ndryshme që vijnë nga Italia, Matteo Politano do të largohet nga Interi në merkaton e janarit. Trajneri Antonio Conte nuk e vlerëson lojtarin...

Sport 17:03 - 10 Mars, 2019

VIDEO: Interi fitore si ajo e Pirros / Spalletti qan dy yje pas triumfit

Inter fiton 2-0 ndaj Spal dhe merr tre pikë të arta para derbit me Milanin, duke ruajtur distancën prej 1 pike. Politano dhe Gagliardini përcaktuan rezultatin...

Sport 10:28 - 25 Shkurt, 2019

Plas te Interi!/ Dy futbollistët zihen me njëri-tjetrin për festimin e golit

Ndeshja mes Fiorentinës dhe Interit, që u mbyll 3-3 shkaktoi shumë polemtika. Klubi zikaltër me të drejtë ishte i tërbuar për penalltinë absurde fishkëllyer në fundin...