Connect with Us

All posts tagged "prapaskena"

Kombëtare 17:50 - 30 Mars, 2020

Altin Rraklli zbulon prapaskenat/ “Kam refuzuar si trajner Partizanin”

Altin Rraklli ka qenë një nga futbollistët më të mirë të Kombëtares shqiptare ndër vite. Në një prononcim për “Fan Zone”, Rraklli zbulon një ofertë të...

La Liga 12:02 - 1 Dhjetor, 2019

Zbulohet prapaskena, ja si Reali tentoi të joshte Mourinhon

Një prapaskenë e bujshme zbulohet në Angli dhe ka të bëjë me Jose Mourinho. Sikurse raporton “The Sun”, Real Madrid i ka ofruar trajnerit portugez 12...

La Liga 16:54 - 10 Tetor, 2019

Roberto Carlos zbulon prapaskenat me tre nga trajnerët e Realit/ “Na hoqi birrat, i thamë se do kishte telashe”

Roberto Carlos ka qenë një nga mbrojtësit më të mirë në historinë e futbollit. Braziliani, të cilit i trembeshin shumë prej gjuajtjes së fuqishme, ka dhënë...

Sport 20:23 - 14 Shkurt, 2019

Prapaskena e e merkatos / “Interi mori masat, sepse Icardi është i Juves”

Mauro Icardi dje mori lajmin që nuk do të jetë më kapiteni i Interit. Shiritin e ka marrë portieri Handanovic dhe që sot ka dalë një...

Sport 21:26 - 11 Maj, 2018

Prapaskena/ Luftëtari refuzoi dy oferta serioze për Bregun

Anderlecht në Belgjikë siguroi shërbimet e Kristal Abazajt në muajin prill. Sulmuesi nënshkroi një kontratë trevjeçare dhe do të transferohet nga Skënderbeu më 1 korrik, ekip...

Sport 20:02 - 22 Dhjetor, 2017

Prapaskenat / United mund t’i merrte këta dy superlojtarë për vetëm 5 milionë paund nëse do të dëgjonin Giggs

Një prej legjendave të Manchester United, Ryan Giggs ka thënë se Manchester United mund të merrte disa vite më parë për vetëm 5 milionë paund dy...

Sport 12:01 - 13 Tetor, 2017

Prapaskena te Partizani / Iuliano rrezikonte shkarkimin, deklarata e tij tregon ultimatumin

Trajneri i Partizanit, Mark Iuliano, dje ishte shumë pranë shkarkimit nga presidenti Demi. Nëse skuadra e tij nuk do të fitonte ndaj Teutës (dhe rrezikoi shumë duke...

Sport 13:07 - 24 Shtator, 2017

Prapaskenat / Takaj dhe Demi nuk bëhet fjalë t’i japin dorën njëri-tjetrit

Skënderbeu dje tregoi muskujt duke mposhtur 2-0 Partizanin, aktualisht krejtësisht pa karakter. Sowe dhe Lilaj tërbuan “Demat e kuq”, të cilët e shohin veten në fund...