Connect with Us

All posts tagged "premtim"

Seria A 14:56 - 4 Mars, 2020

Ka nënën të sëmurë, Ronaldo mban premtimin ndaj Juventusit

Cristiano Ronaldo fluturoi dje drejt Portugalisë, pasi nëna e tij, Dolores Aveiro, ishte shtruar me urgjencë në spital për shkak të një problemi shëndetësor. Ajo kishte...

Seria A 17:49 - 22 Janar, 2020

Premtimi epik i ish-presidentit të Interit/ Ja çfarë do të bëjë nëse fitojnë titullin

Massimo Moratti nuk mund të qëndrojë larg Interit dhe shpreson që ekipi i tij i zemrës të arrijë të fitojë titullin kampion këtë sezon. Ish-presidenti legjendar...

Seria A 19:39 - 27 Dhjetor, 2019

Ibra zyrtarisht lojtar i Milanit, suedezi bën premtimin e madh

Zlatan Ibrahimovic kthehet zyrtarisht te Milani! Sulmuesi suedez, pas eksperiencës në Amerikë, do të veshë fanelën kuqezi, me të cilën fitoi edhe titullin në vitin 2011....

La Liga 21:22 - 24 Nentor, 2019

Hazard iu premton tifozëve se do të ndihmojë Realin të transferojë sulmuesin e “frikshëm”

Në një intervistë për ‘Le Parisien’, Eden Hazard ka thënë se nëse ekziston një mënyrë për ta ndihmuar Real Madridin që ta transferojë Kylian Mbappen, do...

Premier Liga 20:50 - 20 Nentor, 2019

Mourinho bën premtimin e madh te klubi i ri/ Mbajini mend mirë këto fjalë

Jose Mourinho nisi aventurën e tij të re ditën e sotme me Tottenhamin. Portugezi zhvilloi edhe stërvitjen e parë me ekipin e ri, ku dhe gjithashtu...

Seria A 11:21 - 10 Shtator, 2019

A do ta arrijë dot?/ Zbulohet premtimi i madh i Sarrit për Cristiano Ronaldon

Në takimin e tyre të parë, Maurizio Sarri i ka shpjeguar idenë e tij të lojës sulmuesit portugez Cristiano Ronaldo dhe i ka premtuar këtij të...

Sport 10:15 - 12 Korrik, 2019

Florian Marku gati për betejën e katërt/ Bën premtimin e madh

Florian Marku po bëhet gati për duelin e katërt si profesionist, vetëm pak muaj pasi debutoi në këtë sport. Boksieri shqiptar i ka fituar me nokaut...

Sport 20:46 - 18 Maj, 2019

Guardiola nuk kënaqet me tripletën/ Bën premtimin e madh për sezonin e ri

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, pas triumfit 6-0 sot ndaj Watford në finalen e FA Cup ka folur me superlativa për skuadrën e tij. Skuadra...

Sport 20:48 - 17 Maj, 2019

Ronaldo bën premtimin publik/ Të dielën luajmë për atë

Ndeshja kundër Atalantës këtë të diel do të jetë e fundit për Allegrin në “Alianz Stadium” si trajner i Juves. Livornezi do të largohet në fund...

Sport 19:31 - 10 Maj, 2019

Mbrojtësi i Milanit e thotë publikisht/ Ja çfarë do të bëjë nëse shkojmë në Champions League

Kur kanë mbetur dhe tre javë nga përfundimi i Serisë A, gara për vendin e katërt që të çon në Champions është shumë e fortë. Milani...

Sport 11:23 - 3 Prill, 2019

Modelja ruse iu premtoi foto nudo nëse kualifikohen/ Skuadra arrin direkt finalen! (Foto)

Pasioni për sportin është i madh nga shumë femra, ndër to është edhe rusja Ulyana Trigubchak, e cila më parë ka qenë nxitëse tifozësh e hokejit...

Sport 13:41 - 1 Mars, 2019

“Milan” i Interit bën premtimin e madh/ Nëse fitojmë Champions-in do të ndryshoj emrin

I afruar pa shumë bujë te Interi, Milan Skrinniar është kthyer në një nga titullarët më të rëndësishëm në skuadrën zikaltër dhe një garanci për mbrojtjen....

Sport 10:40 - 25 Shkurt, 2019

I mjaftuan vetëm pak minuta për të gjetur golin/ Ish-sulmuesi i Kombëtares bën premtimin e madh për Kukësin

I mjaftuan pak sekonda për të treguar se cili është. Valdet Rama nderoi Kukësin, duke ndryshuar tërësisht lojën. Një gol dhe një asist për ish-mesfushorin e...

Sport 18:00 - 19 Shkurt, 2019

Ibrahimovic bën premtimin e çmendur/ Ja çfarë do të ndodhë këtë sezon!

Kampionati amerikan i futbollit (MLS) është në prag të fillimit dhe Zlatan Ibrahimovic di si ta ndezë atmosferën ende pa nisur. Në prezantimin e fanellës së...

Sport 14:25 - 15 Shkurt, 2019

Neymar zbulon premtimin e madh që i ka bërë Buffonit/ A do ta mbajë dot?

Neymar vijon të riaftësohet pas dëmtimit të rëndë, teksa do t’i duhet  të qëndrojë dhe 60 ditë të tjera jashtë fushave. Në një intervistë që ai...