Connect with Us

All posts tagged "prezantim"

La Liga 16:17 - 18 Shkurt, 2020

Përlotet ylli i Realit, bëri ëndrrën realitet (video)

Reinier Jesus Carvalho është blerja më e re e Real Madridit, i cili u prezantua edhe zyrtarisht përpara medieve. Klubi madrilen prezantoi sot talentin brazilian edhe...

La Liga 19:49 - 30 Janar, 2020

La Italinë dhe transferohet në Spanjë/ Video: Prezantim unik

Alessandro Florenzi i ka dhënë fund aventurës me Romën e tij të dashur dhe do të vazhdojë karrierën në Spanjë. Verdhekuqtë arritën një akord me Valencian...

Seria A 20:40 - 17 Janar, 2020

Interi prezanton transferimin më të fundit/ Ai ka një mesazh për tifozët

Ashley Young u zyrtarizua pak momente më parë nga klubi i Interit si afrimi i parë për këtë merkato. Pas zyrtarizimit anglezi foli për kanalin zyrtar...

La Liga 15:24 - 14 Janar, 2020

“Dje shihja lopët dhe fshatin, sot jam te Barcelona”

Trajneri i ri i Barcelonas, Quique Setien, ka folur menjëherë në prezantimin e tij si trajneri i ri i katalanasve, duke lëshuar batutën që ka ngjallur...

La Liga 09:48 - 12 Janar, 2020

Merr fund dilema e madhe/ Ja kur do të prezantohet trajneri i ri i Barcelonës

Barcelona do t’i besojë stolin Xavit. Katalanasit kanë arritur akordin me ish-mesfushorin e tyre dhe në Doha e bëjnë të kryer diçka të tillë. Takimi ndërmjet...

La Liga 09:33 - 23 Gusht, 2019

Barça mbetet me “gisht në gojë”/ Real Madrid cakton ditën e prezantimit të Neymar

Real Madrid nuk është dorëzuar në “luftën” për transferimin e Neymar. Edhe pse ylli brazilian raportohet se preferon rikthimin te Barcelona, “Los Blancos” janë duke bërë...

Sport 11:04 - 19 Korrik, 2019

De Ligt prezantohet te Juventusi/ Flet për ftesën e Ronaldos, telefonatën e Sarrit dhe gjithçka tjetër

Ditën e sotme nëpërmjet një konference për shtyp, Juventusi ka prezantuar transferimin më të fundit të merkatos, Matthijs De Ligt. Mbrojtësi holandez është shprehur se me...

Sport 11:34 - 11 Korrik, 2019

Mbyllet gjithçka/ Juventusi prezanton të shtunën transferimin më të bujshëm të viteve të fundit

Juventusi ka arritur akordin me Ajaxin dhe Matthijs De Ligt do të jetë goditja e madhe e kampionëve të Italisë. Lajmet që vijnë nga Holanda gëzojnë...

Sport 13:38 - 10 Korrik, 2019

Ekipi i kategorisë së tretë në Itali befason me transferimin e radhës/ Prezanton Ronaldon (video)

Skuadra e Padovas, e cila sezonin që lamë pas nuk arriti dot të qëndrojë në Serinë B, ka befasuar me blerjen e re që ka zyrtarizuar....

Sport 11:39 - 20 Qershor, 2019

Prezantohet Sarri/ Ja pse erdha te Juventusi

Maurizio Sarri është prezantuar si trajneri i Juventusit pas largimit nga Chelsea. Tekniku italian rikthehet në Serie A, te skuadra që e kishte rival kryesor për...

Sport 10:57 - 20 Qershor, 2019

Lojtari më i ri i Realit lë nam/ Ja çfarë i ndodhi gjatë prezantimit (video)

Mbrojtësi i ri i krahut të majtë i Real Madrid, Ferland Mendy, nuk bëri figurë të mirë përpara tifozëve të tij të rinj gjatë prezantimit në...

Sport 15:24 - 18 Qershor, 2019

Reali “flakë” në merkato/ Perez prezanton zyrtarisht yllin e radhës

Reali duket se nuk ka ndërmend të ndalet këtë merkato, teksa ditën e sotme presidenti Florentino Perez ka prezantuar zyrtarisht Rodrygo Goes. Braziliani, për të cilin...

Sport 12:44 - 14 Qershor, 2019

Nuk ka mbaruar me Jovic & Hazard/ Të martën prezantohet blerja e radhës në “Bernabeu”

Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, që janë përballur edhe me emocionet e para si “Los Blancos” është radha e Rodrygo Goes për të prekur fushën...

Sport 14:57 - 12 Qershor, 2019

Prezantohet ylli i ri i Realit/ E pabesueshme se çfarë bëjnë tifozët (video)

Entuziazëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga “Los Blancos” pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën...

Sport 19:45 - 5 Qershor, 2019

Hazard te Reali/ Tifozë madrilenë, ja kur bëhet prezantimi

Eden Hazard dhe Real Madrid janë të destinuar për t’u bashkuar këtë verë. Marrëveshja është e kryer si me lojtarin ashtu edhe me klubin e Chelseas...