Connect with Us

All posts tagged "propozim"

Sport 14:58 - 23 Mars, 2020

I propozoi për martesë, modelja ruse i kthen përgjigjen epike Albi Dokës

Në këto ditë që shumica e njerëzve janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të frikës së Koronavirusit, të shumtë janë ata që postojnë video...

Seria A 17:28 - 9 Mars, 2020

Propozimi interesant/ “Futbollistët të heqin dorë nga 5% e rrogës, t’ua dhurojnë spitaleve”

Italia është vendi europian më i rrezikuar nga koronavirusi. Shumë persona janë infektuar dhe të tjerë kanë humbur jetën, teksa kjo çështje ka prekur edhe futbollin....

Sport 20:19 - 19 Shkurt, 2020

Gati për revolucionin e madh/ Trajneri legjendar bën propozimin e bujshëm

Arsene Wenger ka gati një propozim revolucionar në lidhje me futbollin. Një ndër problemet e mëdha që po shkakton teknologjia VAR lidhet me pozicionet jashtë loje....

Seria A 16:21 - 17 Shkurt, 2020

Nga Amerika në Romë/ I propozon të dashurës për martesë gjatë ndeshjes Lazio-Inter

Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në Romë. Misioni i tij ishte i qartë: t’i propozonte të dashurës së tij për martesë. Një propozim ndryshe, në...

Sport 20:19 - 26 Dhjetor, 2019

Video: Futbollisti i bën propozimin e veçantë për martesë të dashurës

Propozim për martesë pas fitores 6-0. Është ky skenari i realizuar nga portieri turk, Arslan Uluhan, i cili ka vendosur të kurorëzojë në martesë dashurinë me...

Premier Liga 10:18 - 15 Dhjetor, 2019

Revolucion në Champions League/ Ekipet angleze hedhin idenë e çmendur

Gjashtë klubet kryesore të Premier League po planifikojnë të riorganizojnë Champions League. Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal dhe Tottenham janë dakord për të ndryshuar...

Seria A 12:28 - 4 Dhjetor, 2019

Vjen propozimi i bujshëm, burg për tifozët që bëjnë thirrje raciste

Ish-trajneri i Brescias, Gigi Cagni, ka thënë se zgjidhja ndaj incidenteve raciste nëpër stadiume do të ishte burgosja e tifozëve që i bëjnë ato thirrje dhe...

Sport 11:21 - 26 Prill, 2019

Tifozi bëhet romantik/ I propozon të dashurës në stadiumin e Juventusit (video)

Futbolli është kthyer në një nga përditshmëritë më të mëdha të njerëzit. Kjo vihet re te statuset, fotografitë dhe te … propozimet për martesë që bëhen...

Sport 11:33 - 11 Mars, 2019

Propozimi i Ramës/ Kush hyn në fushë dënohet me 3 vjet burg

Kryeministri Edi Rama foli për problematikën e dhunës në futbollin shqiptar në tryezën e përbashkët të mbajtur sot në Tiranë. Kreu i vendit foli për ndryshime...

Sport 12:40 - 4 Janar, 2019

Futbollisti i njohur shqiptar bën propozimin romantik për martesë mes dëborës/ Dhe përgjigja ishte…

Mbrojtësi i Kamzës, Olsi Teqja, duket se do ta mbajë mend gjatë këtë fillim janari të 2019-ës. 30-vjeçari, ka vendosur t’i propozojë partneres së tij, volejbollistes...

Sport 18:31 - 30 Tetor, 2018

Bën gol dhe i propozon të dashurës për martesë/ Në fund ndodhi ajo që askush nuk e priste

Gjithçka mund të ndodh gjatë kampionatit Kilian, kur themi gjithçka mund të bësh gol, të propozosh për martesë me pas të dëmtohesh. Në ndeshjen mes Antfagasta...

Sport 21:02 - 20 Tetor, 2018

Spektakël në ndeshjen e Serisë A/ I propozon të dashurës për martesë

Ndeshja midis Romës dhe Spalit ka qenë një surprizë e pakëndshme për tifozët e verdhekuqve. Ekipi i drejtuar nga trajneri Di Françesko u mund me rezultatin...

Sport 16:17 - 26 Shtator, 2018

​I propozojnë për martesë/ Përgjigjja e volejbollistit italo-rus po bën xhiron e botës

Ivan Zaytsev është idhulli i tifozëve të volejbollit në Itali. Së fundmi, 30-vjeçari mori një propozim për martesë nga një tifoze, gjë që ndodhi gjatë momentit...

Sport 17:28 - 3 Prill, 2017

Emocionuese në WM / John Cena i propozon të dashurës në ring (video)

“Wrestle Mania” duket sikur ka “përbindësha” në grupin e saj të sportistëve dhe performuesve, por secili prej tyre ka një jetë dhe një zemër. Dje, një...