Connect with Us

All posts tagged "provokim"

Sport 12:52 - 22 Janar, 2020

Rusët provokojnë sërish/ Video: E quajnë serb klubin e Kosovës

Gjilani po luan një ndeshje miqësore në Turqi, aty ku po zhvillon fazën përgatitore. Kundërshtar është ekipi i Yenisey, ku më parë është aktivizuar Enis Gavazaj....

BundesLiga 12:31 - 27 Nentor, 2019

Gjermanët festojnë me shqiponjë fitoren e thellë, në Serbi e quajnë provokim

Bayern Munich arriti mbrëmë një fitore të thellë 0-6 në Beograd ndaj Crvena Zvezda në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të grupeve të Champions...

Sport 12:56 - 20 Nentor, 2019

Provokim i rëndë nga uebsajti i njohur sportiv, paraqet Kosovën si pjesë të Serbisë (foto)

Një nga uebsajtet më të mëdha në fushën e futbollit, Goal.com, ka publikuar një hartë, që ka ngjallur kritika të mëdha, në rrjetin social Facebook. Kosova...

Seria A 22:31 - 1 Nentor, 2019

Wanda Nara e tepron, provokon keq Interin me këtë foto para ndeshjes së Champions League

Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në verë nga Inter-i te PSG, poston shpesh imazhe...

Sport 15:02 - 3 Maj, 2019

Ozil turbollon sërish ujërat/ Provokon rëndë gjermanët në gjysmëfinalen e Europa League

Mesut Ozil është bërë kohët e fundit një çështje në Gjermani dhe humbi vendin e tij në Kombëtare për shkak të një fotoje me presidentin Rexhep...

Sport 11:51 - 25 Mars, 2019

Wanda Nara nuk di të ndalet/ Provokon sërish Interin me këtë foto të “nxehtë”

Pas më shumë se një muaji pushim total, Mauro Icardi u kthye në stërvitje me Interin javën e shkuar dhe pas triumfit në derbi, ky ka...

Sport 22:06 - 20 Shkurt, 2019

Fotolajm nga ndeshja / Ronaldo provokon madrilenët me këtë gjest

Cristiano Ronaldo ka gjetur mënyrën më të thjeshtë të mundshme për të provokuar tifozët e Atletico Madrid-it. Sonte ai ka fanellën e Juventusit veshur në Champions...

Sport 10:00 - 14 Janar, 2019

“Çmenden” serbët dhe maqedonasit/ Komentatori shqiptar ua “heq trurin” me veprimin e tij

Mediat serbe nuk lënë gjë pa shpallur si “provokacja”, kur është fjala për shqiptarët. Kështu ka bërë së fundi edhe “novosti.rs”, duke iu referuar një ndeshjeje...

Sport 14:56 - 24 Dhjetor, 2018

“Kush s’kërcen është morr i kuq”/ Moderatorja e njohur provokon keq futbollistin e Partizanit

Futbollisti i Partizanit, Lorenc Trashi, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”. Gramshioti nuk i ka shpëtuar “ngacmimit” të moderatores...

Sport 21:20 - 20 Dhjetor, 2018

Wanda Nara provokon sërish/ Bën “tagg” edhe të dashurën e Ronaldos

Gafat e Wanda Nara nuk kanë fund. Bashkëshortja e kapitenit të Interit, Mauro Icardi e cila është njëkohësisht dhe menaxherja e argjentinasit, duket se ka rrëmbyer...

Sport 17:00 - 3 Dhjetor, 2018

Maradona përleshet me tifozët pas ndeshjes/ Ata e provokuan në pikën e tij të dobët…

Diego Armando Maradona nuk ndryshon kurrë, është origjinal në mënyrën e vet dhe gjithnjë ndan njerëzit, pasi një pjesë e tifozëve e kritikojnë për sjelljen e...

Sport 21:38 - 24 Nentor, 2018

Salah “hakmerret” ndaj Sergio Ramos/ E provokon spanjollin në momentin më të vështirë

Hakmarrja është një pjatë që shërbehet e ftohtë. Kanë kaluar shumë kohë nga finalja e Champions League, ku Mohamed Salah u detyrua të largohej nga fusha...

Sport 17:00 - 23 Tetor, 2018

Manchester United çmend Juventusin para ndeshjes së sotme/ E quan hajdut

Një artikull në faqen zyrtare të një klubi mund të shkaktojë incidente diplomatike, në rast se teprohet me zellin për të gjetur gjëra interesante dhe për...

Sport 12:59 - 26 Shtator, 2018

Partizani publikoi videon provokuese/ Vjen direkt reagimi i Tiranës

Menjëherë pas videos së Partizanit, ka publikuar dhe Tirana një material filmik, që promovon ndeshjen e së premtes. Nën sloganin “Me ty u linda, me ty...

Sport 11:10 - 11 Korrik, 2015

Mediat serbe e quajnë provokim festën e shqiptarve

Mediat serbe e kanë të vështirë të pranojnë vendimin e CAS dhe ashtu si në këto 9 muaj, cdo veprim të shqiptarëve nxitojnë ta quajnë një...