Connect with Us

All posts tagged "pushim"

La Liga 15:08 - 10 Janar, 2020

Pas humbjes kundër Atleticos, Valverde merr vendimin e papritur

Barcelona do të kthehet në Spanjë nga Arabia Saudite gjatë ditës së sotme dhe futbollistët do ta kenë pushim të gjithë fundjavën, pasi nuk kanë stërvitje...

Sport 21:35 - 13 Qershor, 2019

Allegri u jep fund dilemave/ E kam lënë pas dore, ja çfarë do të bëjë këtë vit

Pas 5 sezonesh mjaft të suksesshme në stolin e Juventusit, ku arriti të fitojë po kaq herë titullin kampion, Massimiliano Allegri u largua nga bardhezinjtë këtë...

Sport 20:02 - 4 Qershor, 2019

Klopp merr vendimin e papritur/ Liverpool apo Bayern? Më mirë një vit pushim

As rinovim kontrate me Liverpoolin dhe as transferim te Bayern Mynih. Në vitin 2022, kur skadon kontrata aktuale e trajnerit gjerman Jurgen Klopp me “reds”, ai...

Sport 15:53 - 11 Prill, 2019

Trajneri francez pushohet nga puna me një postim në “Twitter”/ Reagimi i tij është epik

Një ngjarje qesharake ka ndodhur në Zvicër. Ish mesfushori i Chelseas, Florent Malouda, së fundi është shkarkuar nga detyra e tranjerit të Zyrichut. Lajmi është konfirmuar...

Sport 14:30 - 9 Korrik, 2017

Të pushosh duke mos bërë asgjë për 1 muaj / Kjo është ideja e re e Partizanit

Skuadra e Partizanit do të marrë pushime të gjata. Siç u shpreh sot trajneri Sulejman Starova në një të përditshme sportive, “skuadra do të ketë pushim...

Sport 16:20 - 7 Nentor, 2015

Benitez lë pushim Benzema dhe karikon Ronaldon

Trajneri i Realit të Madridit Rafa Benitez u shfaq në konferencën për shtyp në prag të sfidës me Sevillan tepër i pergatitur për pyetjet që e...

Sport 15:01 - 30 Maj, 2015

Ronaldo, 17 mijë euro për një natë pushim (FOTO)

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk përton të shpenzojë sa u përket pushimeve verore. Ai pëlqen të shijojë vendet më luksoze, përfshirë një plazh fantastik...

Sport 17:14 - 26 Maj, 2015

Joakim Lëv, 4 lojtarë pushim për miqësoret

Trajneri i Gjermanisë, Joakim Lëv ka lënë pushim 4 lojtarë kryesorë për dy ndeshjet, ndaj SHBA-së dhe Gjibraltarit. Nojer, Myler, Kros dhe Rojs nuk do jenë...