Connect with Us

All posts tagged "quique setien"

La Liga 10:15 - 16 Janar, 2020

Setien e nis me dorë të hekurt, ndryshon totalisht merkaton e Barcelonës

Quique Setien e ka nisur me shumë vrull punën te Barcelona. Një ditë pas prezantimi zyrtar, trajneri i ri i katalanasve është ulur për të biseduar...

La Liga 13:06 - 15 Janar, 2020

Video: 120 milionëshi i Barcelonës lë pa fjalë trajnerin e ri që në ditën e parë

Quique Setien ka nisur nga puna te Barcelona. Në ditën e parë të stërvitjes, pas prezantimit zyrtar, Setien ka marrë një “dhuratë” të bukur nga Antoine...

La Liga 19:23 - 14 Janar, 2020

Këtë nuk e dinim/ Zbulohet klauzola e veçantë në kontratën e Setien

Quique Setien është prezantuar sot në mesditë si trajneri i ri i Barcelonës. 61-vjeçari ka nënshkruar një kontratë 2.5 vjeçare me katalanasit. Por, “ESPN” zbulon se...

La Liga 15:24 - 14 Janar, 2020

“Dje shihja lopët dhe fshatin, sot jam te Barcelona”

Trajneri i ri i Barcelonas, Quique Setien, ka folur menjëherë në prezantimin e tij si trajneri i ri i katalanasve, duke lëshuar batutën që ka ngjallur...

La Liga 14:58 - 14 Janar, 2020

Ylli i Barcelonës i jep “like” shkarkimit të Valverdes, trajneri i ri i Barcelonës çudit me veprimin e tij

Jo vetëm tifozët, por edhe shumë lojtarë të Barcelonës dhe ekipit të dytë katalans po e prisnin me padurim shkarkimin e Ernesto Valverde. Madje, njëri prej...

La Liga 09:23 - 14 Janar, 2020

Nuk humb kohë/ Trajneri i ri i Barcelonës bën gati përforcimin e parë

Quique Setien u zyrarizua mbrëmë si trajneri i ri i Barcelonës, pas shkarkimit të Valverdes. 61-vjeçari ka nisur direkt nga puna, pasi ka përcaktuar lojtarin e...