Connect with Us

All posts tagged "rrahje"

Premier Liga 15:11 - 8 Shtator, 2019

Ngacmoi të fejuarën e dikujt tjetër/ Rrihet keq mesfushori anglez

Mesfushori anglez Danny Drinkwater është rrahur keqazi në një lokal në Manchester. Lajmin e ka publikuar sot e përditshmja britanike “The Sun”, që sqaron edhe detajet...

Sport 18:26 - 13 Janar, 2019

Tronditet Anglia/ Vëllezërit e dy yjeve të mëdhenj rrihen dhe grabiten në restorant

Vëllezërit e dy yjeve të Premier League dhe përfaqësueses angleze janë rrahur dhe grabitur me armë, këtë raporton Daily Mail. Vëllezërit e Marcus Rashford të Manchester...