Connect with Us

All posts tagged "rrefim"

Sport 16:43 - 26 Mars, 2020

Rrëfim shokues i legjendës së boksit/ Kam bërë seks me mamatë dhe motrat e miqve…

Sa herë rrëfehet, ka diçka të re për të treguar nga “bëmat” e tij. Mike Tyson, kampioni më moshën më të re në peshat e rënda,...

La Liga 16:18 - 23 Mars, 2020

Sulmuesi i prekur nga koronavirusi rrëfen tmerrin që ka përjetuar/ Tani jam mirë, por…

Rrëfim rrëqethës i Jonathas Cristian de Jesus, i njohur shkurt me emrin Jonathas, sulmuesit të Elches në Spanjë, i cili kaloi një përvojë të keqe për...

Sport 15:49 - 20 Dhjetor, 2019

Rrëfehet Maradona/ “Kokaina më shkatërroi jetën, isha si një mumje”

Diego Armando Maradona. I kthjellët, pa filtra, në stilin e tij maradonian. “El Diez” flet për gjithçka dhe për këdo në intervistën për programin “Libero” në...

Sport 13:11 - 25 Mars, 2019

“Mami, ti nuk do të punosh më”/ Rrëfimi prekës i nënës së talentit të Juventusit

Moise Kean është futbollisti që ka fituar gjithë vëmendjen në Itali. Vetëm 18-vjeç sulmuesi i Juventusit  ka arritur t’i bëjë për vete të gjithë me performancën...

Sport 18:31 - 20 Dhjetor, 2018

Rrëfimi unik/ Yjet e Barcelonës e tregojnë pas gati 9 vitesh si e mundën Realin 6-2 në “Bernabeu”

Një dokumentar po realizohet teksa kujton kohët e arta të Pep Guardiolës tek Barcelona ku ai fitoi gjithcka me këtë klub në 4 sezone që ai...

Sport 22:31 - 5 Shtator, 2018

Ylli i Manchester United na përlotë të gjithëve me rrëfimin e tij/ “Rrezikova të më presin këmbën”

Mbrojtësi i “Djajve të Kuq”, Luke Shaw, ka tronditur të gjithë botën e futbollit me rrëfimin e tij shokues. Ai është grumbulluar me kombëtaren e Anglisë, ku...