Connect with Us

All posts tagged "sfide"

Sport 17:34 - 31 Mars, 2020

Lorenc Jemini i hap sfidë gazetarit/ Në dy të natës më ke gati…

Masat e marra nga kryeministri Edi Rama për parandalimin e virusit “Covid 19”, kanë prekur çdo shqiptar të cilët janë të detyruar të qëndrojnë të mbyllur...

Sport 16:12 - 26 Mars, 2020

Harrojeni sfidën me letrën higjenike/ Talentet e Apolonisë realizojnë videon epike

Pas masave për tu izoluar në shtëpi në internet janë bërë virale video të ndryshme ku njerëz nga bota e sportit por edhe sportdashës kanë realizuar...

Sport 18:52 - 22 Mars, 2020

I lindur për “FreeStyle”/ Futbollisti shqiptar dhuron spektakël me letrën higjenike (video)

I gjendur në shtëpi dhe larg ambjenteve sportive Edon Zhegrova ka pranuar me kënaqësi sfidën e të nominuarve me letrën higjenike. Një nominim i ardhur nga...

Sport 17:43 - 18 Mars, 2020

Sfida e letrës higjenike/ Bledi Shkëmbi e kalon provën me sukses (video)

Si shumë persona të tjerë, edhe Bledi Shkëmbi është i detyruar të qëndrojë i izoluar në shtëpinë e tij, në këtë kohë të vështirë të Koronavirusit....

Sport 15:53 - 17 Mars, 2020

Braktisi Tiranën për Partizanin, talenti shqiptar thyen rregullat dhe zhytet në det (video)

Dionis Çikani, talenti i futbollit shqiptar që ka dalë nga akademia e Tiranës, në janar u bashkua me rivalët e Partizanit. Në këto ditë, teksa të...

Sport 18:34 - 9 Mars, 2020

Ka gol në Korçë, shënon i zakonshmi (video)

Po luhet në Korçë supersfida e javës së 26-të të Superiores, Skënderbeu-Kukësi, pa tifozë, për shkak të masave të marrë ndaj coronavirusit. 8′ Mundësi e shkëlqyer...

Sport 16:36 - 1 Mars, 2020

Ekipi italian sfidon koronavirusin, ja çfarë bën

Koronavirusi në Itali ka përhapur frikë dhe panik. Shumë ndeshje janë shtyrë, teksa Serie C është ndërprerë. Gjithsesi, Gubbio nuk ka aspak frikë dhe po zhvillon...

Sport 12:08 - 6 Korrik, 2019

Ibra e sfidoi publikisht/ Pogba i kundërpërgjigjet në mënyrë spektakolare (video)

Sfida që po bën namin së fundi në rrjetet sociale është të hapësh tapën e shishes me një goditje të kalibruar me këmbë. Edhe kjo sfidë...

Sport 13:31 - 18 Janar, 2019

Sfida e fundit e rrjeteve sociale/ Ja si kanë ndryshuar në 10 vite futbollistët

Një nismë, nëse mund ta quajmë kështu, është bërë shumë “virale” në ditët e fundit. Sidomos në rrjetet sociale, Facebook dhe Instagram, kanë plasur krahasimet e...

Sporti Kryesore 11:29 - 6 Gusht, 2018

Balotelli e sfidoi? Vjen përgjigja nga Marcelo

Mario Balotelli sfidoi shumë nga kolegët e tij dhe ndër ta sidomos yllin brazilian Marcelo, dukë shënuar gol nga prapa portës. A e bëni dot dhe ju...

Sport 16:40 - 22 Prill, 2018

Flamurtari, shansi i fundit për Europën/ Teuta do pikët e mbijetesës

Flamurtari-Teuta do të jetë një takim i veçantë, pasi do të vihen përballë një skuadër në krizë të thellë identiteti, kundër njërit prej ekipeve më në...

Sport 16:29 - 6 Qershor, 2015

Finalja, një sfidë edhe mes dy filozofive të stolit

Finalja e Champions League nuk është një duel vetëm mes dy klubeve por edhe mes dy vendeve dhe dy shkollave të ndryshme të futbollit. Spanjollët drejtohen...