Connect with Us

All posts tagged "shehi"

Sport 18:55 - 4 Mars, 2020

Shehi nuk e nis mirë me Kukësin, verilindorët ngecin ndaj Vllaznisë

Kukësi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola në javën e 25 të Superiores. Orges Shehi e nis me vetëm një pikë aventurën e...

Sport 17:06 - 3 Mars, 2020

Flet Shehi/ Nuk mund të krahasohem me Duron, titullin nuk e kam vetëm unë detyrim

Kukësi do të luajë ditën e nesërme me Vllazninë, në atë që do të jetë edhe ndeshja debutuese për trajnerin e ri Orges Shehi në stolin...

Sport 16:57 - 2 Mars, 2020

Tifozat kuksianë kanë 10 këshilla për Shehin/ Ke në dorë një Ferrari… mos e trajto si dum dum, jepi gaz

Orges Shehi është trajneri i ri i Kukësit, ndërsa u prezantua gjatë ditës së sotme. Mision i vështirë në drejtimin e verilindorëve, pasi dihet tashmë që...

Sport 22:57 - 19 Janar, 2020

Orges Shehi jep gjen zgjidhjen: Ja çfarë duhet të bëjnë ekipet e Superligës në këtë merkato janari

I ftuar në studion e emisionit “Sport News Plus”, të moderatores Daljana Sejdia, në televizionin “News 24”, ish-trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli në lidhje me...

Sport 08:31 - 28 Dhjetor, 2019

Shehi: Kam kontribuar aty shumë vite, ja e vërteta për të marrë drejtimin e Partizanit

Partizani prej dy javësh është vënë në kërkim për të gjetur pasuesin e trajnerit Franko Lerda. Dëshira e drejtuesve është që trajneri i ri të jetë...

Sport 09:52 - 24 Dhjetor, 2019

Partizani ndan mendjen, ish-trajneri i Skënderbeut gati të ulet në stolin e “Demave”

Partizani nuk ka arritur të sillet si kampion në pjesën e parë të sezonit. Të gjithë prisnin që pas rikthimit të titullit pas 26 viteve të...

Sport 22:50 - 25 Nentor, 2019

Shehi replika me Ilir Dajën: Vjet Skënderbeu e kishte më të vështirë, sivjet…

Replikat në distancë kanë qenë në krye të gjithçkaje mes trajnerit Ilir Daja dhe ish-trajnerit të Skënderbeut, Orges Shehi, në lidhje me intervistën e këtij të...

Sport 14:14 - 8 Qershor, 2019

Zyrtare/ Orges Shehi largohet nga Skënderbeu pas 9 sezonesh

I ftuar në studion e “Kuqezi”, në “Supersport”, trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, ka zyrtarizuar largimin nga ky ekip pas 9 vitesh. “Mbyllëm një sezon të...

Sport 18:37 - 20 Prill, 2019

Humbi penalltinë ndaj Laçit/ Shehi i del në krah sulmuesit

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, theksoi pas ndeshjes në Laç se i vjen keq për humbjen, por jo për lojën, pasi gjykon se lojtarët e tij...

Sport 17:32 - 15 Mars, 2019

Trajneri i Skënderbeut jep lajmin e mirë / Rikthehet Dejvi Bregu

Ecuria e Skënderbeut në javët e fundit ka qenë skandaloze, megjithatë barazimi ndaj Teutës në kampionat dhe kalimi në gjysmëfinalen e Kupës ka ngrohur paksa atmosferën....

Sport 10:56 - 17 Shkurt, 2019

Orges Shehi në hall/ Ka diçka që më shqetëson për ndeshjen me Flamurtarin

Skënderbeu është gati dhe do vazhdimësinë pas fitores së arritur në shtëpi me Laçin. Këtë herë korçarët luajnë në një transfertë të vështirë me Flamurtarin. Kjo...

Sport 20:28 - 11 Shkurt, 2019

“Kishim harruar se si fitohet” / Trajneri i Skënderbeut më në fund çlirohet

Trajneri Orges Shehi më në fund mund të buzëqeshë, sepse Skënderbeu i tij sot gjeti fitoren pas disa ndeshjesh negative, duke mposhtur Laçin 2-1. “Kishim harruar...

Sport 16:23 - 2 Shkurt, 2019

Trajneri i Skënderbeut lëshon akuzën e rëndë/ Nuk mund të flasë për futboll!

Skënderbeu pësoi humbjen e gjashtë radhazi në kampionat. Diçka që kishte kohë që nuk ndodhte, teksa edhe përballja me Kastriotin tregoi se ekipi kampion në fuqi,...

Sport 19:22 - 24 Janar, 2019

Shehi në hall, në prag të supersfidës me Partizanin/ 40% e skuadrës është…

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli në konferencën e sotme për shtyp në prag të suprsfidës ndaj Partizanit, ku tregoi gjendjen aktuale të skuadrës dhe foli...

Sport 11:33 - 18 Janar, 2019

Zhvillimet e fundit nga Superiorja/ Shehi me dhimbje koke, lajme të mira për Gegën

Skënderbeu ndodhet në pozita të vështira. Viti 2018 u mbyll në një mënyrë jo të mirë, pasi korçarët morën disa rezultate negative radhazi. Gjatë periudhës së...