Connect with Us

All posts tagged "sherr"

Premier Liga 13:21 - 5 Mars, 2020

“Ai është vëllai im”/ Ylli i Tottenham përleshet keq me tifozin (video)

Tottenham u eliminua nga FA Cup ditën e djeshme, pasi u mposht me penallti nga Norwich. Fundi i ndeshjes regjistroi edhe një incident, pasi mesfushori Eric...

Sport 17:29 - 4 Mars, 2020

Partizani-Teuta, live/ Lojtarët durrsakë zihen keq me njëri-tjetrin (video)

Po luhet në “Selman Stërmasi”, Partizani-Teuta, momentalisht 0-0. Brian Brown kishte mundësinë më të mirë për të ndëshkuar Teutën, por pak metra me portën e Stivi...

BundesLiga 17:42 - 29 Janar, 2020

Plas grushti te Bayern, ja dy lojtarët e përfshirë në sherr

Situata te Bayern Munchen nuk duket aspak e qetë. Sot në stërvitje, ka plasur sherri mes Leon Goretzka dhe Jerome Boateng. MBrojtësi gjerman nuk e ka...

Sport 14:36 - 28 Janar, 2020

Vdekja e Kobe Bryant fut në “sherr” tifozët e Cristiano Ronaldos me legjendën portugeze

Një mori personalitetesh anembanë botës reaguan në rrjet sociale në kujtim të legjendës së basketbollit amerikan Kobe Bryant. Mes tyre ngushëllime për familjen e 41-vjeçarit kanë...

Sport 18:43 - 22 Janar, 2020

Sherr i paparë/ Video: Ndeshja e basketbollit kthehet në fushë lufte

Dhuna në sport është bërë prezentë kudo në botë. Së fundmi një përleshje masive është regjistruar në takimin e basketbollit, Kansas dhe Kansas State, në Phog...

Sport 14:34 - 22 Janar, 2020

Plas keq në Angli/ Video: Ndeshja e futbollit kthehet në arenë boksi

Na ka ndodhur shpesh që të shikojmë një ndeshje futbolli që kthehet në ring boksi. Një situatë e tillë ndodhi edhe në ndeshjen e Ligës së...

Super Liga 19:00 - 21 Janar, 2020

Fitore e madhe e Skënderbeut ndaj Partizanit/ 5 gola të shënuar në Korçë, karton i kuq, penallti dhe sherr

Gola, penallti, kartonë të kuq dhe emocione, ndeshja ndërmjet Skënderbeut dhe Partizanit i dhuroi të gjitha. Korçarët fituan me rezultatin 3-2 ndaj “Demave të kuq” duke...

Premier Liga 14:31 - 21 Janar, 2020

Plas sherri keq te Totenhami/ Lojtari i kërkon Mourinhos llogari

Karakteri i një trajneri si Jose Mourinho njihet nga e gjithë bota e sportit dhe jo vetëm. Trajneri portugez ditën e sotme numëron dy muaj në...

Sport 16:16 - 10 Janar, 2020

Video: Tenisti zihet me gjyqtarin dhe largohet, kundërshtari i tij bën gjestin e madh

Në ndeshjen e ATP Cup mes uruguajanit Pablo Cuevas dhe gjeorgjianit Nikoloz Basilashvili ka patur mjaft tension. Jo mes dy lojtarëve por mes Cuevas dhe gjyqtarit...

Të tjera 19:31 - 3 Janar, 2020

Video: Tifozi i ngacmon gruan, trajneri e “zhdëp në dru”

Ka patur momente tensioni gjatë një ndeshje të kampionatit kinez të basketbollit mes Jiangsu Dragons e Liaoning Flying Leopards. Trajneri i të parëve, ish-basketbollisti slloven Mehmed...

Sport 20:27 - 11 Dhjetor, 2019

Champions League: Përplasje mes tifozëve në Paris (video)

PSG-Galatasaray ka nisur përpara kohe dhe situata është nxehur. Tifozët turq kanë udhëtuar në masë drejt Parisit për të mbështetur ekipin e zemrës. Marshimi i tyre...

Sport 17:28 - 11 Dhjetor, 2019

Plas sherri në Champions/ Holandezi zihet me tifozin, i del në mbrojtje shokut

Lyoni arriti të kualifikohej në fazën e 1/16-tat e Champions League pasi në takimin e fundit kundër Laipzig sigloi një barazim 2-2. Më shumë sesa rezultati...

Sport 09:41 - 6 Dhjetor, 2019

Plas te Tirana, Ngo sherr me dy të rinj dhe tërbon trajnerin Ahmataj

Majkëll Ngo bëhet protagonist në stërvitje. Edhe këtë herë duke treguar nervin e tij sportiv, por duke e kaluar sërish masën. Gjatë ndeshjes brenda grupit mes...

Të tjera 16:42 - 5 Dhjetor, 2019

Video: Ndeshja e basketbollit kthehet në ring boksi

Fundi i një ndeshje basketbolli në shkollën e mesme në Phoenix u kthye në një ring të vërtetë boksi. Gjithçka nisi në sfidën mes Skyline dhe...

La Liga 10:27 - 19 Nentor, 2019

Cavani i kërkoi sherr gjatë ndeshjes, zbulohet përgjigjja e Messit(video)

Ndeshja e mbrëmshme miqësore mes Argjentinës dhe Uruguajit përfundoi në barazim 2-2. Edhe pse ishte një ndeshje miqësore nuk munguan tensionet, siç ishte rasti kur Cavani...