Connect with Us

All posts tagged "shkembim"

Premier Liga 11:23 - 9 Tetor, 2019

Juve dhe Man. United bëjnë gati shkëmbimin e bujshëm/ Dy për një

“Tuttosport” ka publikuar sot një lajm të bujshëm ku thuhet se Juventus dhe Man. United po punojnë për një shkëmbim të madh mes tyre. Juventusi është...

La Liga 23:12 - 4 Tetor, 2019

Këtë nuk e prisnim/ Barça dhe PSG projektojnë shkëmbimin e bujshëm

Referuar asaj që ka zbuluar sot “Le10Sport”, PSG dhe Barcelona po përgatisin shkëmbimin Neymar-Griezmann, me brazilianin që do të rikthehej të vishte fanellën blaugrana, ndërsa francezi...

La Liga 13:51 - 4 Tetor, 2019

Lajm i bujshëm nga Spanja/ Reali dhe Milani fillojnë bisedimet që tani për shkëmbimin e madh

Prestigjozja spanjolle “Don Balon” ka publikuar sot një lajm vërtet të bujshëm, ku thuhet se Reali dhe Milani kanë filluar që tani bisedimet për një shkëmbim...

La Liga 18:50 - 20 Gusht, 2019

Këtë nuk e kishim menduar/ Shkëmbim surprizë mes Juventusit dhe Barcelonës

Merkato ka hyrë në ditët e saj të fundit dhe ekipet e mëdha po përgatisin lëvizjet përfundimtare. Sipas asaj që raporton “Marca”, drejtori sportiv i Juventusit,...

Premier Liga 22:07 - 7 Gusht, 2019

E fundit/ Juventus dhe Man. City zyrtarizojnë shkëmbimin e bujshëm

Tani është zyrtare, Joao Cancelo është lojtari më i ri i Manchester City, ndërsa Danilo është konfirmuar që dje si lojtari i Juventusit. Dy klubet kanë...

Seria A 12:24 - 6 Gusht, 2019

E bujshme/ Shkëmbim surprizë mes Interit dhe klubit tjetër të madh italian

Interi dhe Fiorentina po diskutojnë një shkëmbim të rëndësishëm mes Matteo Politano-Christian Biraghi. Politano u transferua vitin e kaluar tek Interi në formë huazimi nga Sassuolo,...

Sport 13:55 - 27 Qershor, 2019

Projektohet shkëmbimi i bujshëm mes Barçës dhe Man. United/ Përfshihet kampioni i botës

Barcelona po kërkon një qendërmbrojtës. Gjendja e Samuel Umtiti nuk i bind kampionët e Spanjës. Francezi u aktivizua shumë pak sezonin e kaluar. Dëmtimi i pësuar...

Sport 11:45 - 23 Qershor, 2019

Guardiola & Sarri bien dakord/ Gati për shkëmbimin e madh

Juventus dhe Manchester City do të ulen në bisedime për të bërë të mundur shkëmbimin e dy lojtarëve. Bardhezinjtë do të heqin dorë pas vetëm një...

Sport 14:48 - 11 Qershor, 2019

Neymar kërkon largimin nga PSG/ Projektohet shkëmbimi i bujshëm me shokun e tij

Braziliani Neymar ka prishur çdo raport me drejtuesit e PSG-së dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue...

Sport 12:53 - 8 Qershor, 2019

Juventus e tepron/ Ofron Higuain dhe dy lojtarë të tjerë për 20-vjeçarin më të famshëm

Juventusi është ende pa trajner, por shumë aktiv në merkato. Drejtori sportiv, Fabio Paratici është takuar me agjentin e Nicolo Zaniolos, Claudio Vigorelli, në një hotel...

Sport 10:51 - 19 Prill, 2019

Në Itali e quajnë të sigurt/ Shkëmbim i madh mes Interit dhe Juventusit

Sezoni po shkon drejt fundit, si te Inter ashtu edhe tek Juventus ka çështje që duhet të zgjidhen. Dy më kryesoret për të dy klubet janë...

Sport 14:34 - 3 Prill, 2019

Merkato/ Projektohet shkëmbim bombë mes Juves dhe Barçës

Ata janë dy lojtarë mjaft të mirë dhe tepër të kushtueshëm, por nuk kanë dhënë atë që pritej këtë sezon me klubet e tyre. Për pasojë,...

Sport 10:09 - 27 Mars, 2019

Nuk do ta besoni dot!/ Projektohet shkëmbimi i bujshëm mes Realit dhe Juventusit

Për momentin është thjesht një ide, por shkëmbimi mes Toni Kroos dhe Miralem Pjanic, është një nga mundësitë e merkatos së kësaj vere. Zërat nga Spanja,...

Sport 10:15 - 19 Mars, 2019

E bujshme/ Interi planifikon shkëmbimin e madh mes Icardit dhe yllit të rivalëve të tyre historik

Mauro Icardi mbetet i izoluar tek Interi dhe e ardhmja e tij është një enigmë e madhe, pavarësisht se klubi mundohet të fshehë tensionin dhe Beppe Marotta...

Sport 10:16 - 14 Mars, 2019

Bëhuni gati për çmendurinë e merkatos/ Zidane planifikon shkëmbimin e bujshëm

Reali i Madridit është futur në fazë rindërtimi dhe pas rikonfirmimit të Zidane në krye të pankinës, shumë emra pritet të largohen dhe disa të tjerë...