Connect with Us

All posts tagged "shkodran mustafi"

Premier Liga 21:03 - 8 Tetor, 2019

U votua si mbrojtësi i dytë më i keq në botë/ Reagon ashpër futbollisti shqiptar

Në një sondazh online nga “Marca” ku morën pjesë mbi 150 mijë votues, Shkodran Mustafi u votua si mbrojtësi i dytë më i keq në botë...

Sport 12:21 - 4 Mars, 2019

Kampioni i botës tallet me futbollistin shqiptar/ Ai është mbreti i gabimeve!

Ish-mesfushori i Arsenalit, Emmanuel Petit, ka mbetur i zhgënjyer nga paraqitja e Shkodran Mustafit në derbin e Londrës Veriore, gjatë fundjavës, duke e etiketuar atë si...

Sport 13:11 - 23 Tetor, 2018

Arsenali fitoi ndeshjen e dhjetë rresht/ Futbollisti shqiptar feston si i çmendur

Pas fitores së 10-të radhazi dhe një rikthimi të dejtë për ta në Premier League, djemtë e Arsenalit kanë gjetur mënyra origjinale për ta festuar. Gjithmonë...

Sport 18:45 - 17 Tetor, 2018

Shkodran Mustafi rrëfen nga se ishte i varur/ Nuk kisha ç’të bëja tjetër…

“Topçinjtë”, të cilët e nisën me dy humbje në kampionat nën drejtimin e Emery. Paraqitjet e mira të qendërmbrojtësit janë akoma më mbresëlënëse duke parë stilin...

Sport 21:47 - 16 Mars, 2018

Löw lë jashtë kampionin e botës

Trajneri i kombëtares gjermane ka befasuar me zgjedhjet e tij në lidhje me futbollistët që tekniku ka grumbulluar në kuadër të miqësorëve që “pacerat’ kanë me...

Sport 13:55 - 9 Dhjetor, 2016

Shkodran Mustafi, idhulli i ri i tifozëve të Arsenalit

Shkodran Mustafi në zemrat e tifozëve të Arsenalit. 24-vjecari, i cili u transferua gjatë verës nga Velencia tek “Topcinjtë” e Londrës, është shndërruar në një emër...

Sport 21:26 - 12 Qershor, 2016

Shënon Shkodran Mustafi/ Gjermania kalon në avantazh

Shqiptari i Maqedonisë, Shkodran Mustafi ka shënuar një gol duke kaluar Gjermaninë në avantazh gjatë pjesës së parë të përballjes me Ukraninën.  

Sport 14:20 - 10 Gusht, 2015

Valencia, Shkodran Mustafi prezantohet me këngë shqiptare

Një prezantim spektakolar në “Mestalla”. Projekti i Valencias për sezonin futbollistik 2015-2016 u paraqit përpara tifozëve, në një pritje madhështore për ekipin. Lojtarët dhe stafi hynë në...

Sport 16:53 - 8 Qershor, 2014

Shkodran Mustafi i bashkohet Gjermanisë

Futbollisti i Sampdorias, Shkodran Mustafi, është thirrur nga Kombëtarja Gjermane e Futbollit për të marrë pjesë në Botërorin e Brazilit. Mustafi, lojtar me origjinë shqiptare, zëvendëson...