Connect with Us

All posts tagged "short"

Kombëtare 12:55 - 1 Mars, 2020

Gati për shortin e Ligës së Kombeve, ja kundërshtarët e mundshëm të Shqipërisë

Në ditën e martë do të hidhet shorti për grupin e Ligës së Kombeve për vitin 2021. Goglat do të përzgjidhen në Amsterdam, rreth orës 18:00...

Sport 13:25 - 28 Shkurt, 2020

Europa League, hidhet shorti/ Do të kemi supersfida në fazën e 1/8-ve

Në Nion të Zvicrës u hodh shorti i fazës së 1/8-ave të Europa Leagues. Nga tetë çiftet e këtij raundi spikat pas dyshim Sevilla – Roma,...

La Liga 13:45 - 24 Janar, 2020

Kupa e Mbretit/ Hidhet shorti, Reali dhe Barça zbulojnë kundërshtarët

Është hedhur shorti i Copa del Rey në Spanjë, për sa i përket fazës së 1/8-ave. Reali do të ketë një përballje me Real Zaragozën në...

Seria A 19:40 - 15 Janar, 2020

Kupa e Italisë/ Hidhet shorti i çerekfinaleve, këto janë super ndeshjet

Kanë mbetur edhe dy ndeshje për të përcaktuar 8 ekipet çerekfinaliste të Kupës së Italisë. Ashtu si edhe në raundet e tjera, edhe në çerekfinale do...

La Liga 20:21 - 14 Janar, 2020

Video: Do të luajnë ndaj Realit, lojtarët festojnë si të çmendur

Unionstat de Salamanca do të luajë ndaj Real Madridit në ndeshjen e radhës në Copa del Rey. Skuadra e kategorisë së tretë nuk është frikësuar, siç...

Sport 15:31 - 16 Dhjetor, 2019

Champions League: Konfirmohen datat e sakta kur do të luhen 8 ndeshjet për fazën e 1/16-ve

U hodh sot në mesditë shorti për fazën e 1/16-ve në Champions League. Pak më parë, UEFA ka publikuar edhe datat e sajta kur do të...

Sport 13:30 - 16 Dhjetor, 2019

Europa League: Interi me fat, Roma dhe Man. United peshkojnë ekipet belge/ Ja shorti i plotë

Pas shortit të Champions League, pak më parë në Nyon të Zvicrës është hedhur edhe shorti për Europa League. 24 ekipet e kualifikuara nga 12 grupe...

Sport 12:22 - 16 Dhjetor, 2019

Champions Legue: Përballje spektakolare në fazën e 1/16-ve

Sapo është hedhur në Nyon shorti për fazën e 1/16-ve në Champions League. Ashtu siç edhe pritej, në katë fazë do të shohim përballje vërtetë interesante....

Sport 10:01 - 16 Dhjetor, 2019

Champions League: Ja kur do të hidhet shorti dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për raundin e 1/16-ve

Sot në mesditë në orën 12:00 do të hidhet shorti për raundin e 1/16-ve në Champions League. Tetë fitues të grupeve dhe tetë vende të dyta...

La Liga 12:13 - 13 Dhjetor, 2019

Real Madrid – Juventus në Champions League?/ Ja çfarë thotë Buffon

Një nga ekipet me të cilat Juventusi mund të përballet në raundin tjetër të Champions League është edhe Real Madridi. Dy klubet janë takuar shpesh në...

Sport 10:34 - 13 Dhjetor, 2019

Europa League: 32 ekipet e kualifikuara/ Ja data dhe ora kur do të hidhet shorti

Janë mbyllur dje ndeshjet e fundit të grupeve në Europa League. Nga 12 grupe, dy të parat kanë prerë biletën për në raundin e 1/16-ve. Këtyre...

Seria A 17:24 - 6 Dhjetor, 2019

Kupa e Italisë/ Interi i pafat, buzëqeshin ekipet e tjera të mëdha

Është hedhur shorti për fazën e 1/8 të Kupës së Italisë. Short i pranueshëm për Juventusin, Milanin, Napolin dhe Lazion, teksa Interi i Contes do të...

Sport 13:11 - 4 Dhjetor, 2019

Hidhet shorti për Kupën e Amerikës 2020: Ja kundërshtarët e Argjentinës dhe Brazilit

Në Cartagena të Kolumbisë është hedhur sot shorti për Kupën e Amerikës 2020, e cila do të mbahet verën e ardhshme në dy vende: Kolumbi dhe...

Sport 20:43 - 30 Nentor, 2019

Duka i pranishëm në shortin për Euro 2020, kërkon ndihmë për zonat e prekura nga tërmeti

Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, ka qenë i pranishëm në Bukuresht, aty ku është hedhur shorti i Euro2020. Numri një i Federatës Shqiptare të Futbollit është...

Sport 20:39 - 30 Nentor, 2019

Franca, Gjermania dhe Portugalia në grupin e ferrit në Euro 2020/ Ja reagimi epik i tre trajnerëve (video)

Sot në orën 18:00 në Bukuresht të Rumanisë u hodh shorti për Euro 2020. Ashtu siç ndodh në çdo Europian dhe Botëror ku ka një grup...