Connect with Us

All posts tagged "Sindrit Guri"

Sport 17:20 - 30 Mars, 2020

Sindrit Guri në verë do të ndryshojë ekip/ A do të rikthehet në Superligë?

Futbolli në Belgjikë është ndalur për shkak të pandemisë së coronavirusit. Ashtu si në të gjithë Europën edhe kampionati belg ka pezulluar aktivitetin e tij. Një...

Kombëtare 21:12 - 3 Gusht, 2019

Sindrit Guri shënon me kokë/ Ja kujt ia dedikon golin, mjaft emocionuese (video)

Sindrit Guri e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri. Sulmuesi kuqezi ka shënuar golin e parë për ekipin e Oostendes...

Sport 10:12 - 25 Gusht, 2018

Ja çfarë i ka ndodhur mbrëmë sulmuesit të kombëtares që luan në Belgjikë/ Emocion më vete

Sezonin e kaluar që luajti te Kukësi i bëri për vete të gjithë me nivelin dhe përgatitjen e lartë, golat, sjelljen e tij etj. Të gjitha...

Sport 18:50 - 22 Maj, 2018

Lamtumira e Sindrit Gurit/ “Zeqir Ymeri” gati të duartrokasë “bomberin

Një debutim ëndrrash për Sindrit Gurin. Ishte data 7 Korrik 2016, kur sulmuesi, deri në atë moment thuajse i panjohur për publikun e gjerë, i dhuroi...

Sport 18:16 - 18 Maj, 2018

Operohet Stivi Frashëri/ Kukësi befason me Sindrit Gurin

Stivi Frashëri u dëmtua në ndeshjen që Kukësi humbi me Teutën në Durrës, por nuk ishte diçka e lehtë dhe korçari është dashur të operohet, sikurse...

Sport 16:56 - 3 Maj, 2018

Ankandi për Sindrit Gurin, tre klube bëjnë gati milionat

E ardhmja e Sindrit Gurit është Belgjika. Shkodrani i sulmit të Kukësit, autor i 16 golave në Superiore këtë sezon, ka oferta të shumta. Drejtuesit e...

Sport 18:25 - 1 Maj, 2018

Golat ”made in Albania”, milionerët e huaj të Superiores gjunjëzohen!

Gara për “Këpucën e Artë” duket se do të jetë mes Sindrit Gurit të Kukësit dhe futbollistit nga Gambia të Skënderbeut, sulmuesi Ali Soëe. Shkodrani ka...