Connect with Us

All posts tagged "skenderbeu"

Sport 09:39 - 16 Shkurt, 2020

Nuk ishte as në stolin e rezervave, zbulohet aryeja pse mungoi Gentian Muça ndaj Skënderbeut

Gentian Muça ishte mungesa e madhe në sfidën e djeshme mes Tiranës dhe Skënderbeut. Lojtari ishte programuar si titullar, por dje në mëngjes ai nuk është...

Super Liga 18:59 - 15 Shkurt, 2020

Skënderbeu ndal vrullin e Tiranës/ Super ndeshje në “Air Albania”, Lika duhet t’i japë një kafe Hoxhallarit

Tirana është ndalur për herë të parë dhe nuk ka arritur të fitojë, që nga koha kur te bardheblutë ka arritur Egbo. Korçarët arritën të shënonin...

Super Liga 18:46 - 15 Shkurt, 2020

Tirana-Skënderbeu, live/ Video: Vendoset baraspesha në “Air Albania”

Po luhet në “Air Albania” supersfida e javës së 22-të, Tirana-Skënderbeu. Pjesa e parë u mbyll në favor të miqve 0-1, goli u shënua nga Bregu...

Super Liga 17:49 - 15 Shkurt, 2020

Super ndeshje në “Air Albania”/ Tirana-Skënderbeu, ja çfarë ndodhi në 45 minutat e para

Ashtu siç edhe pritej, nuk ka munguar spektakli në supersfidën e javës së 22-të, që po luhet në “Air Albania” mes Tiranës dhe Skënderbeut. 45 minutat...

Super Liga 17:38 - 15 Shkurt, 2020

Tirana-Skënderbeu, ka gol në “Air Albania”/ Bregu gjen rrugën e rrjetës

Po luhet në këto momente në “Air Albania” supersfida e javës së 22-të, Tirana-Skënderbeu. Kronologjia e ndeshjes: 20′ Vangjeli humbet një top pranë zonës kundërshtare, Skënderbeu...

Super Liga 16:39 - 15 Shkurt, 2020

Tirana-Skënderbeu, formacionet zyrtare/ Egbo dhe Daja luajnë në sulm

Bardheblutë kanë 8 fitore radhazi dhe shihen si favoritë kundër “Ujqërve të Dëborës”, që këtë sezon kanë pasur disa luhatje. Egbo dhe Daja kanë zgjedhur formacionet...

Super Liga 16:13 - 15 Shkurt, 2020

Tirana-Skënderbeu në “Air Albania”/ Ja sa bileta janë shitur deri tani

Kategoria Superiore do të zhvillojë sot ndeshjen hapëse të javës së 22. Në “Air Albania” Tirana do të presë Skënderbeun, në një ndeshje deçizive për të...

Sport 13:40 - 14 Shkurt, 2020

Zbulohet formcioni i Tiranës për ndeshjen ndaj Skënderbeut

Tirana ka zhvilluar dje stërvitjen e radhës në prag të sfidës me Skënderbeun. Bardheblutë nuk kanë qenë të plotë në stërvitje, pasi trajneri Emanuel Egbo ka...

Sport 12:34 - 14 Shkurt, 2020

Flitet për largim, a do luajë Dejvi Bregu nesër ndaj Tiranës?

Mes mungesash dhe dilemash Skënderbeu do të udhëtojë në transfertën e së shtunës në kryeqytet ndaj Tiranës. Lajmi i mirë për të besuarit e Ilir Dajës...

Sport 11:43 - 9 Shkurt, 2020

Moviola/ Skënderbeut i mungon një penallti ndaj Bylisit, por ajo e Bregut ishte… dhuratë

Sërish protagonistë arbitrat edhe në këtë ndeshje. Kryesori Shahini në minutën e 33-të nuk akordoi një penallti për vendësit. Futbollistët e Skënderbeut pretendojnë për 11-metërsh pas...

Sport 17:13 - 31 Janar, 2020

Skënderbeu i pandalshëm në merkato, transferon edhe sulmuesin e Lazios

Skënderbeu bën goditjen e dytë brenda ditës në orët e fundit të merkatos së janarit. “Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se sulmuesi i krahut të majtë, Beli...

Sport 10:14 - 31 Janar, 2020

Skënderbeu gati firmën me dy sulmues, sot priten edhe goditje të tjera në merkato

Pas dështimit të firmosjes me Miklovan Peren, i cili është rikthyer sërish te Pogradeci, korçarët janë duke punuar për të bërë goditjet e fundit në këtë...

Super Liga 16:25 - 25 Janar, 2020

Daja i pakënaqur me të tijtë, ja çfarë nuk shkon te Skënderbeu

Skënderbeu triumfoi me një gol në minutat e fundit ndaj Flamurtarit. Pavarësisht kësaj fitoreje, trajneri i skuadrës korçare shprehu pakënaqësi në lidhje me motivimin e skuadrës....

Sport 15:53 - 25 Janar, 2020

Dejvi Bregu hero/ Skënderbeu fiton në frymën e fundit ndaj Flamurtarit

Skënderbeu ka arritur të fitojë me rezultatin 1-0 ndaj Flamurtarit, në një ndeshje që u vendos në minutat e fundit. Pikërisht në të 90, atje ku...

Sport 17:34 - 23 Janar, 2020

Takaj: Skënderbeu vazhdon projektin, ja për çfarë jemi duke luajtur tani

Fitorja me Partizanin, sigurisht që i ka gëzuar të gjithë në Korçë, e aq më tepore dhe presidentin Ardjan Takaj që vazhdon projektin e tij dhe...