Connect with Us

All posts tagged "slavia prague"

Sport 21:59 - 23 Tetor, 2019

Sa i pafat!/ Portieri i Barcelonës i prish ëndrrën Peter Olayinka-s

Pjesa e parë në Pragë, mes Slavia dhe Barcelonës është mbyllur 0-1 për katalanasit, pas golit të Messit në minutat e para. Vendasit kishin një mundësi...

Sport 10:40 - 18 Shtator, 2019

E nisi nga Ballshi 7 vite më parë me vetëm 800 euro/ Historia e sulmuesit që shtangu Interin

Edhe pse Interi ishte super favorit, të paktën në letër, nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 ndaj çekëve të Slavia Prague. Miqtë shënuan të parët...

Sport 20:53 - 17 Shtator, 2019

Champions League/ Interi i shpëton turpit në fund, shënon 45 milionëshi

Interi e ka nisur me një barazim 1-1 ndaj Slavia Prague sezonin e ri të Champions League. Një rezultat aspak i mirë për zikaltrit duke ditur...

Sport 19:43 - 17 Shtator, 2019

Champions League/ Mungon goli në “San Siro” në 45 minutat e para

Sapo kanë përfunduar 45 minutat e para në “San Siro” mes Interit dhe Slavia Prague me shifrat 0-0. Interi edhe pse pati disa mundësi të mira...