Connect with Us

All posts tagged "sondazh"

Premier Liga 21:03 - 8 Tetor, 2019

U votua si mbrojtësi i dytë më i keq në botë/ Reagon ashpër futbollisti shqiptar

Në një sondazh online nga “Marca” ku morën pjesë mbi 150 mijë votues, Shkodran Mustafi u votua si mbrojtësi i dytë më i keq në botë...

La Liga 12:38 - 29 Gusht, 2019

Neymar, Pogba, apo rikthimin e Ronaldos?/ Tifozët e Realit befasojnë me zgjedhjen e tyre

Iker Casillas edhe pse tani është pjesë e Portos, nuk i shkëput dot lidhjet me ekipin e tij të zemrës, Real Madridin. Së fundi, portieri spanjoll...

Sport 09:39 - 23 Maj, 2019

Mbappe apo Neymar?/ Ja kë zgjedhin tifozët e Realit

Tashmë nuk është më sekret që objektivi i madh i Realit në merkaton e verës është transferimi i njërit prej dy yjeve të PSG-së, Neymar ose...

Sport 21:29 - 3 Shkurt, 2019

E thotë sondazhi/ Ja kush e ka fajin kryesor për dëmtimin e rëndë të Neymarit

Neymar ka pësuar një dëmtim serioz kundër Strasbour-ut, ndeshje e luajtur 23 janarin e kaluar në Kupën e Francës. Braziliani, për rrjeddhojë, do të jetë i...

Sport 20:43 - 27 Nentor, 2018

Ja cili është ekipi më i dashur dhe ai më i urryer në Itali/ Sondazhi dhuron surpriza të mëdha

Në sondazhin e kryen në Itali nga “European Football Benchamrk” kanë marrë pjesë 34 milionë përsona, nga të cilët 19 milionë ishin popullsi mbi 18 vjeç....

Sport 20:00 - 22 Tetor, 2018

Tifozët e Realit gjejnë fajtorin për formën e dobët/ Nuk është trajneri

E përditshmja spanjolle AS u ka kërkuar lexuesve të saj online që të votojnë se cili është fajtori për krizën e Realit këtë sezon dhe pyetja ka...

Sport 22:45 - 18 Janar, 2018

Sondazhi shokues i “AS” largon Ronaldon nga Reali

Performanca në rënie gjatë këtij sezoni dhe qëndrimi i shfaqur nga Cristiano Ronaldo ka krijuar një krisje serioze në kampin madrilen. Është vetë revista spanjolle “AS”...

Sport 20:57 - 15 Tetor, 2017

Derbi Inter-Milan / “Përplasen” tifozëritë shqiptare

“CityNews.al” zhvilloi një sondazh paraprak para derbit të Milanos, Inter Milan, që po zhvillohet që nga ora 20:45, ku ka nxjerrë në pah entuziazmin e shqiptarëve...

Sport 13:16 - 5 Korrik, 2015

Gashi dhe Xhaka, sondazh nga Yahoo për dy shqiptarët

Shkëlzën Gashi dhe Taulant Xhaka, dy shqiptarët e Baselit po lakohen prej disa javësh në merkaton italiane por ende nuk ka lëvizje konkrete. Si sulmuesi ashtu...