Connect with Us

All posts tagged "Steven Zhang"

Seria A 15:12 - 12 Mars, 2020

Italia në luftë më Coronavirusin, presidenti i Interit bën gjestin e madh

Interi dhe grupi që ka në pronësi klubin, Suning, u kanë dhuruar institucioneve të kujdesit në Itali 300 mijë maska dhe produkte të tjera sanitare, në...

Seria A 12:38 - 20 Shtator, 2019

Habit presidenti i zikaltërve/ Para se të blija Interin nuk kisha ndjekur kurrë një ndeshje futbolli

Presidenti i Interit, Steven Zhang, ka treguar një sinqeritet të tepruar. Në një mbledhje të fundit mes presidentëve të ekipeve të njohura në Europë dhe me...

Sport 14:53 - 9 Prill, 2019

A është e lidhur me bosin e Interit?/ Ja si përgjigjet Eriona Sulejmani

E njohur si ish-gruaja e Blerim Xhemajlit dhe më vonë në qendër të opinionit sportiv, Erjona Sulejmani përbën lajm çdo ditë për mediat rozë. Pak ditë...

Sport 18:25 - 5 Prill, 2019

U nda me shumë bujë nga mesfushori i njohur/ Modelja shqiptare “i shkel syrin” presidentit të Interit (Foto)

Marrëdhënia e saj me mesfushorin e Bolognas, Blerim Dzemaili, ka përfunduar prej kohësh. Pasi ishte në Shqipëri për të komentuar Botërorin Rusi 2018 në Rusi, e...

Sport 18:35 - 5 Nentor, 2018

E pabesueshme te Interi/ Presidenti nuk e njeh yllin e ekipit

Sa tifozë shqiptarë i njohin të gjithë lojtarët e skuadrave të zemrës? Përgjigjja është e thjeshtë: thuajse të gjithë. Fansat e Interit në vendin tonë (për...

Sport 19:00 - 27 Tetor, 2018

Messi tek Interi?/ Ja pse mund të bëhet realitet ky transferim

Nga Massimo Moratti në Steven Zhang. Një epokë e re fillon në Inter, në emër të djalit të  miliarder kinez, Zhang Jindong i cili e zëvendësoi...

Sport 14:46 - 26 Tetor, 2018

Interi me president të ri/ Ai është vetëm 26-vjeç

Tashmë nuk ka më dyshime pasi gjithçka ka marrë trajtën zyrtare. Ashtu siç edhe parashikohej Steven Zhang është presidenti i ri i Interit duke pasuar në...