Connect with Us

All posts tagged "stol"

Kombëtare 15:02 - 8 Mars, 2020

E habitshme/ Trajneri serb lë në stol futbollistin më të mirë të Shqipërisë

Verona ka udhëtuar drejt Sampdorias për të luajtur ndeshjen e javës së kaluar, e cila u shty për shkak të koronavirusit. Të dyja klubet kanë publikuar...

Seria A 12:44 - 23 Janar, 2020

Trajneri nuk e futi në lojë, yllin e Milanit e kap ankthi dhe përfundon në spital

Lënia në stol e sulmuesit brazilian Lucas Paqueta në ndeshjen që Milani fitoi 3-2 ndaj Udinese (fundjavën e kaluar) ka krijuar probleme shëndetësore të lojtari. Sipas...

Sport 15:38 - 10 Prill, 2019

Ndryshime nga stoli në sulm/ Bayerni përgatit revolucionin

Presidenti i Bayernit të Mynihut, Uli Hoeness, gjatë muajit mars deklaroi se bavarezët në përfundim të kampionatit kanë programuar një sërë investimesh në radhët e ekipit,...

Sport 09:16 - 27 Mars, 2019

Greqia zhgënjen Durmishajn/ I premtuan vendin e titullarit dhe e lanë në… stol

Bëri maksimumin për t’u kthyer përfundimisht në grek dhe për të veshur fanellën e përfaqësueses së këtij vendi, por Fironin Durmishaj përsëri vazhdon të mos shohë...

Sport 19:12 - 25 Dhjetor, 2018

Ronaldo nuk do të luajë ndeshjen e radhës për Juventusin/ Allegri zbulon arsyen e vërtetë

Cristiano Ronaldo nuk do ta nisë nga minuta e parë ndeshjen e Juventus ndaj Atalantës në Serie A ditën e mërkurë, por do të jetë në...

Sport 22:20 - 20 Dhjetor, 2018

De Biasi e thotë haptazi/ Dua të rikthehëm në stol, por…

Gianni De Biasi është pa diskutim trajneri më si suksesshëm që ka pasur Kombëtarja e Shqipërisë, për vetë faktin se e udhëhoqi përfaqësuesen kuqezi drejt kampionatit...

Sport 15:52 - 16 Shtator, 2018

Shumë yje te Reali / Isco e thotë hapur që pranon stolin

Isco insiston se nuk ka asnjë problem me rotacionin e Julen Lopetegui te Real Madrid. Madrid nuk fitoi për të parën herë këtë sezon në La...

Sport 12:32 - 6 Shtator, 2018

Te Juventusi po ngroh stolin/ Paolo Dybala “kafshon” jashtë fushe

Paolo Dybala nuk po kalon aspak momente të mira te Juventusi. Ardhja e Ronaldos, i ka prishur punë argjentinasit, pasi ka humbur vendin në formacion. Në...

Sport 12:06 - 6 Tetor, 2015

Benitez: S’e kam problem ta ul Ronaldon në stol

Cristiano Ronaldo nuk është i paprekshëm te Reali i Madridit dhe fakti që është një ndër tre futbollistët që i ka luajtur të plota të gjitha...

Sport 15:18 - 18 Shtator, 2015

Balotelli, në stol ndaj Palermos

Mario Ballotelin e pret sërish stoli. Trajneri i Milanit, Sinisa Mihajlovic, ka vendosur që në sfidën e fundjavës përball skuadrës së Palermos, Super Mario nuk do...

Sport 14:20 - 23 Gusht, 2015

Totti 90 minuta në stol, për herë të parë në karrierë

Francesco Tottit do ta mbajë gjatë në mendje ndeshjen mes Veronës dhe Romës (1:1). Besoni ose jo, ikona e ekipit romak për herë të parë në...