Connect with Us

All posts tagged "suarez"

La Liga 13:43 - 21 Janar, 2020

Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarez/ Është një bomber i vërtetë

Pas dëmtimit të rëndë të Luis Suarez, i cili do të mungojë për një kohë të gjatë, Barcelona është hedhur në sulm për një bomber të...

La Liga 12:24 - 15 Janar, 2020

Zëvendësuesi i Suarez, zbulohet kërkesa e Messit për drejtuesit/ Ylli i Premier League

Barcelona konfirmoi mungesën e sulmuesit të saj, Luis Suarez, të paktën deri në muajin maj për shkak të një dëmtimi në gju. Katalanasit janë hedhur menjëherë...

La Liga 17:25 - 12 Janar, 2020

Tronditet Barça/ Suarez do të mungojë shumë më gjatë nga sa pritej

Barcelona ka marrë një lajm aspak të mirë rreth Luis Suarez, i cili është nënshtruar sot një operacioni në gju. Uruguajani do të mungojë për rreth...

La Liga 15:36 - 12 Janar, 2020

Suarez do të mungojë për një kohë të gjatë, zbulohet zëvendësuesi i tij

Luis Suarez do të jetë mungesa e madhe e Barcelonës për ndeshjet e ardhshme. Uruguajani i është nënshtruar një operacioni ditën e sotme dhe do të...

La Liga 09:46 - 11 Janar, 2020

Tronditet Barcelona/ Ylli i tyre mund të mungojë për 6 javë, ja cila është arsyeja

Pas humbjes në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Atletico Madridit, Barcelona ka marrë një tjetër lajm të keq. Luis Suarez mund të qëndrojë jashtë fushave...

La Liga 14:17 - 29 Dhjetor, 2019

Kjo foto e Neymar ka tërbuar presidentin e PSG-së dhe tifozët

Neymar ishte i ftuari special i dhjetë vjetorit të martesës së Luis Suarez. Sulmuesi i Barcelonës organizoi një festë në Uruguai dhe ftoi Leo Messin, Jordi...

La Liga 21:45 - 27 Dhjetor, 2019

Foto: Rimartohet ylli i Barcelonës/ MSN bëhet bashkë, rriten shpresat e tifozëve katalanas

Messi, Suarez dhe Neymar, si në kohët e vjetra. Ndodhi në ceremoninë e rimartesës së sulmuesit uruguajan me bashkëshorten e tij, që u zhvillua në në...

La Liga 12:15 - 14 Dhjetor, 2019

Cili është lojtari më i shëmtuar te Barcelona?/ Suarez e thotë troç

I pranishëm në një event sponsorizues, siç raportohet nga ESPN, Luis Suarez, sulmuesi i Barcelonës, ui është përgjigjur disa pyetjeve në lidhje me botën e futbollit...

La Liga 09:43 - 8 Dhjetor, 2019

Çfarë kryevepre!/ Suarez shënon golin më të bukur të karrierës (video)

Barcelona fitoi mbrëmë në “Camp Nou” 5-2 ndaj Mallorcas, me tre golat e Messit, një Griezmann dhe një Suarez. Goli i sulmuesit uruguajan me thembër ishte...

La Liga 11:53 - 7 Dhjetor, 2019

Luis Suarez zgjedh 5 sulmuesit më të mirë në botë, Ronaldo mbetet jashtë

Në një intervistë të fundit, sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez ka zgjedhur 5 sulmuesit më të mirë të gjithë kohëve. Në vend të pestë, Suarez ka...

La Liga 23:00 - 23 Nentor, 2019

Suarez ngre zërin ndaj Valverdes për shokun e tij/ Nuk trajtohet një legjendë si ai në këtë mënyrë

Fitorja me përmbysje ndaj Leganes i ka dhuruar Barcelonës 3 pikë të rëndësishme për klasifikimin, por nuk ka mjaftuar për të shmangur kritikat dhe akuzat ndaj...

La Liga 19:35 - 22 Nentor, 2019

Barça kërkon zëvendësues për të, Suarez habit me qëndrimin e tij

Drejtuesit e Barcelonës janë hedhur në merkato për të gjetur zëvendësuesin ideal të tij, por Luis Suarez e sheh ende veten për një kohë të gjatë...

La Liga 17:04 - 14 Nentor, 2019

Barça kërkon një sulmues në vendin tim?/ Suarez bën deklaratën e papritur

“Nuk është diçka çuditshme që klubi po kërkon një numër 9 tjetër, është realiteti i futbollit. Vjen momenti në të cilin mosha ime nuk do të...

La Liga 11:22 - 8 Nentor, 2019

Shoku i ngushtë zbulon sekretin e Suarez/ Ja ku dëshiron të luajë uruguajani

Sulmuesi i Seattle Sounders, Nico Loderio, ka pohuar se ylli i Barcelonës, Luis Suarez, dëshiron të luajë në MLS, dhe transferimi në këtë kampionat është vetëm...

La Liga 11:28 - 3 Nentor, 2019

Nuk kanë fund telashet/ Barcelona humb sulmuesin kryesor për në Champions League

Sikur të mos mjaftonte humbja 3-1 ndaj Levantes, Barcelona ka marrë një tjetër goditje të rëndë. Luis Suarez luajti vetëm 40 minuta dje dhe la fushën...