Connect with Us

All posts tagged "Sulmuesi"

Sport 15:39 - 22 Shkurt, 2020

Video: Sulmuesi bën gafën e vitit, nuk do t’u besoni dot syve

Gafa e vitit ndodhi në ndeshjen e moshave ndërmjet Irakut dhe Kuvajtit. Sulmuesi i Irakut U-20, Hussein Abdullah, kishte mundësinë të kalonte ekipin e tij në...

Sport 14:03 - 23 Janar, 2020

Te Partizani nuk e pranuan, nuk do e besoni me cilin ekip është bashkuar Reginaldo

Ish-sulmuesi i Kukësit, Laçit dhe Luftëtarit, Rexhinaldo, momentalisht është pa skuadër. Emri i tij u përfol për të vazhduar karrierën te Partizani, por akordi nuk u...

Sport 14:42 - 24 Dhjetor, 2019

Bylis largon papritur nga ekipi sulmuesin e njohur

Bylis po bën një sezon të madh dhe vitin 2019 e ka mbyllur në vendin e dt me vetëm 1 pikë më pak se Kukësi kryesues....

Sport 17:16 - 18 Mars, 2019

Schalke e quante talenti i së ardhmes / Kosovari përfundon pa ekip

Donis Avdijaj, sulmuesi 22-vjeçar i Kosovës, i cili ka luajtur më herët për Gjermaninë U17 dhe konsiderohej një superstar nga Schalke, ka mbetur pa ekip. Te...

Sporti Kryesore 20:39 - 26 Korrik, 2018

Largohet nga të kuqtë/ Partizani lë të lirë sulmuesin malazez

Futbollisti malazez i Partizanit, Stefan Nikoliç, ka ndërprerë marrëdhëniet marrëdhëniet me klubin e Partizanit. Në një njoftim në faqen e klubit në rrjetet sociale, bëhet me...

Sport 20:37 - 29 Qershor, 2018

Sulmuesi i Iranit tërhiqet nga kombëtarja/ Do habiteni nga arsyeja

Sulmuesi i kombëtares së Iranit, Sardar Azmoun, i ka befasuar të gjithë teksa ka vendosur të tërhiqet nga përfaqësuesja pas Botërorit në Rusi. 23-vjeçari e ka...

Sport 20:30 - 1 Prill, 2017

E bujshme / Sulmuesi i madh anglez nxirret në shitje

Në Premier League mund të ndodhë gjithçka. Për shembull, sulmuesi i Leicester Ciy, Jamie Vardy, me shumë mundësi do të dalë në shitje në merkaton e verës,...

Sport 21:01 - 10 Mars, 2016

Gafa e FSHF-së/ Ish-sulmuesi i Partizanit dekorohet për kontributin e dhënë te Tirana

Ish-sulmuesi i Partizanit dhe i Kombëtares kuqezi, Ylli Shehu, që aktualisht bën rolin e specialistit dhe trajnerit të futbollit, u dekorua sot nga FSHF për kontributin...

Sport 17:17 - 18 Dhjetor, 2014

Olaynka shoqërohet në polici

Sulmuesi i ekipit të Skënderbeut , nigeriani Peter Olaynka është shoqëruar në polici pas një kallëzimi të bërë nga Presidenti i Kukësit, Safet Gjici.Para pak ditësh...