Connect with Us

All posts tagged "supersfida"

Sport 10:34 - 27 Nentor, 2019

Champions League: Ja supersfidat e ditës së sotme

Do të luhen sot ndeshjet e radhës për javën e pestë të grupeve në Champions League. Dy ndeshjet e para për sot, të cilat fillojnë në...

Premier Liga 11:18 - 10 Nentor, 2019

Vëmendja e të gjithëve do të jetë në Angli dhe Itali/ Dy supersfidat që nuk duhet lënë pa i ndjekur sot

E gjithë vëmendja e tifozëve ditën e sotme do të jetë tek dy supersfida. Në “Premier League”, Liverpooli dhe Man. City do të përballen në “Anfield”,...

Sport 09:38 - 17 Shtator, 2019

Rikthehet Champions League/ Dy supersfida në ndeshjet e sotme

Fillon sot kompeticioni më i bukur në Europë për klube, por edhe më i dashuri nga tifozët, Champions League. Ndryshe nga sezonet e kaluara, këtë herë...

Sport 12:14 - 11 Prill, 2019

Europa League/ Këto janë 4 supersfidat që do të luhen sot

Pas emocioneve që dhuroi Liga e Kampionëve me ndeshjet e para çerekfinalen, radhën për të zbritur në fushë e kanë skuadrat që militojnë në Ligën e...

Sport 13:46 - 10 Prill, 2019

Çerekfinalet e Champions League/ Gjithçka që duhet të dini për dy supersfidat e sotme

E mërkura në Champions, duele titanësh për gjysmëfinalet Uefa Champions League vazhdon edhe ditën e sotme në orën 21:00 me dy super përballje, fitueset e të...

Sport 14:50 - 13 Mars, 2019

Përcaktohet kalendari për javën e 25-të/ Vëmendja kryesore do të jetë në këto dy supersfida

Pas pezullimit të kampionatit javën e kaluar për shkak të akteve të dhunshme ndaj arbitrit Eldorian Hamiti, në sfidën mes Kamzës dhe Laçit, kampionati do të...

Sport 10:09 - 28 Janar, 2019

Java e 20-të e Superiores do të luhet në 3 ditë/ Na presin dy supersfida

Java e 20-të e Superiores do të zhvillohet në tre ditë, pikërisht të premten në 1 shkurt, të shtunën në 2 shkurt dhe të dielën në...

Sport 10:33 - 23 Janar, 2019

Kupa e Shqipërisë/ Këto janë 6 ndeshjet e sotme, spikat supersfida që do të luhet në “Selman Stërmasi”

Kupa e Shqipërisë do të luajë ditën e sotme takimet e mbetura për Turin e Dytë, për t’i lënë më pas rradhën kampionatit. Kujtojmë se ditën...

Sport 13:17 - 17 Dhjetor, 2018

Zbulohen datat e ndeshjeve të Champions League/ Ja kur do të luhet Liverpool-Bayern dhe supersfidat e tjera

Gjatë ditës së sotme është hedhur shorti i fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. UEFA ka zbuluar datat se kur do të luhen të gjitha...

Sport 09:55 - 29 Shtator, 2018

Sot nuk duhet të largoheni nga TV/ A e dini se çfarë supersfidash do të luhen?

Të gjithë tifozët e futbollit bëjnë mirë që punët që kanë për sot t’i mbarojnë paradite, sepse duke filluar nga dreka do e kenë të pamundur...

Sport 14:50 - 15 Mars, 2017

Takaj–Gjici, batuta për supersfidën

Skënderbeu – Kukësi jo më kot është prej disa sezonesh kryefjala e kampionatit. Përvec investimeve të bëra në skuadrat respektive, që janë pasqyruar edhe me rezultatet...

Sport 09:20 - 24 Nentor, 2015

Uefa Champions League/ Barcelona – Roma, supersfida e mbrëmjes

Edicioni 2015-2016 i Uefa Champions League, pritet të zbulojë këtë të Martë të tjera skuadra të kualifikuara për në fazën e 1/8-ave, pasi në program për...

Sport 09:16 - 21 Dhjetor, 2014

Seria A . Roma-Milan 0-0

Përfundoi në barazim 0-0 supersfida e javës së 16 të Seris A Roma  – Milan, rezultat që e con sërish në 3 pikë diferencën mes Juventusit...