Connect with Us

All posts tagged "Supersfidë"

Seria A 19:04 - 7 Mars, 2020

Nesër Juve-Inter, ja çfarë bëjnë tifozët zikaltër një ditë para ndeshjes

Interi do të luajë ditën e nesërme sfidën e radhës në kampionat ndaj Juventusit. Një takim I cili ishte në program javën e kaluar, por që...

La Liga 09:33 - 31 Gusht, 2019

Ndeshjet kryesore të ditës/ Në Torino luhet supersfida e javës

Serie A na dhuron që javën e dytë të saj një supersfidë siç është ajo mes Juventusit dhe Napolit, që do të luhet sot në mbrëmje...

Sport 10:46 - 9 Prill, 2019

Faza e katërt nis me supersfidën Partizani-Skënderbeu/ Korçarët në “hall”!

Partizani-Skënderbeu është padiskutim supersfida e javës së 28-të të Kategorisë Superiore. Të mërkurën në orën 18:30 në Selman Stërmasi, të kuqtë do të synojmë të mposhtin...

Sport 12:27 - 28 Mars, 2019

Kush e ka mallkuar Interin?/ Humbet yllin e madh para supersfidës

Eshtë futbollisti i momentit dhe ai që ka zëvendësuar Mauro Icardin te Interi. Goli me penallti në derbi i ka dhënë një tjetër dimension, teksa tifozët...

Sport 11:54 - 23 Gusht, 2018

Do të sfidojnë Napolin/ Ky do të jetë formacioni i Milanit për ndeshjen e madhe

Milan po përgatitet për supersfidën e të shtunës kundër Napolit. Nje ndeshje shume vështirë për djemtë e Gattusos. Kjo do të jetë ndeshja e parë për...

Sport 19:26 - 30 Mars, 2018

Juventus – Milan/ Superdueli i Serisë A për “scudetton” dhe Championsin

Një duel madhështor në “Allianz Stadium” të Torinos. Juventusi dhe Milani përfaqësojnë dy histori të ndryshme, bardhezinjtë dominues në Serinë A dhe kuqezinjtë me më shumë...