Connect with Us

All posts tagged "Suso"

La Liga 16:21 - 16 Shkurt, 2020

U largua nga Milani se e urrenin tifozët/ Video: Shënon supergol dhe jep asist për ekipin e ri

Super asist dhe super gol! Suso më në fund nis të shkëlqejë te Sevilla. i larguar nga Milani si epiqendra e problemeve dhe i urryer nga...

La Liga 11:56 - 29 Janar, 2020

Merkato/ Mirupafshim Milan, Suso mbërrin për testet mjekësore tek ekipi i ri

Aventurës së Susos te Milani i vjen fundi. Fantazisti spanjoll do të largohet nga kuqezinjtë dhe do të rikthehet në Spanjë, këtë herë të Sevilla. 26-vjeçari...

Seria A 22:25 - 19 Janar, 2020

Milani do ta heq qafe me çdo kusht të padëshiruarin, kërkon një shifër të frikshme

Goditje në hyrje, por jo vetëm. Janari është muaji i merkatos, i zbritjeve dhe madje i zhvlerësimeve. Kështu, sikurse raporton në edicionin e saj të pasdites...

Seria A 13:27 - 16 Janar, 2020

Merkato/ Shkëmbim i bujshëm mes Milanit dhe Romës

Milani dhe Roma kanë nisur diskutimet, edhe pse janë ende në pikën “A” për një shkëmbim të mundshëm mes Susos dhe Under, teksa verdhekuqtë ende nuk...

Seria A 20:06 - 15 Janar, 2020

Video: Tifozët e Milanit vërshëllejnë yllin e tyre për një arsye të fortë

Milani fitoi 3-0 ndaj Spal, duke pere biletën për në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Një epsiod interesant ndodhi në minutën e 63′ kur spanjolli Suso...

Seria A 13:24 - 30 Dhjetor, 2019

Efekti Ibrahimovic, Milani nxjerr në shitje futbollistin më të preferuar të tifozëve

Suso Fernandez është duke zhvilluar një nga sezonet më të dobëta me fanellën e Milanit. Mesfushori spanjoll nuk është i lumtur me situatën që po kalon...

Seria A 12:36 - 3 Nentor, 2019

I dha fitoren e parë Piolit/ Ylli i Milanit do të mungojë sot ndaj Lazios

Të enjten erdhi nga stoli dhe i dhuroi Piolit fitoren e parë si trajner i Milanit, por mbrëmjen e sotme ndaj Lazios, spanjolli Suso nuk do...

Seria A 22:51 - 31 Tetor, 2019

Mposhtet Berisha/ Milani rikthehet te fitorja

Milani ka mposhtur Spal 1-0 në “San Siro” për javën e 10-të të Serie A. Pjesa e parë e takimit u mbyll në barazim të bardhë....

Seria A 22:28 - 31 Tetor, 2019

Dorëzohet Berisha/ Ylli i Milanit shënon supergol pas 5 minutash lojë

Po luhet në “San Siro” ndeshja e fundit e javës së 10-të në Serie A, mes Milanit dhe Spalit. Duhej të vinte minuta e 63′, që...

La Liga 13:51 - 4 Tetor, 2019

Lajm i bujshëm nga Spanja/ Reali dhe Milani fillojnë bisedimet që tani për shkëmbimin e madh

Prestigjozja spanjolle “Don Balon” ka publikuar sot një lajm vërtet të bujshëm, ku thuhet se Reali dhe Milani kanë filluar që tani bisedimet për një shkëmbim...

Seria A 22:27 - 15 Gusht, 2019

E konfirmuar/ Milani merr vendimin e shumëpritur nga tifozët

Më në fund drejtuesit e Milanit janë bindur për të hequr nga lista e shitjeve të preferuarin e tifozëve, spanjollin Suso. Sipas “La Gazzetta dello Sport”,...

Seria A 12:21 - 11 Gusht, 2019

E duan tifozët, por jo drejtuesit/ Milani shtyn yllin kryesor drejt rivalëve

Spanjolli Suso është një ndër lojtarët më të preferuar për tifozët e Milanit, por drejtuesit e kuqezinjve mendojnë ndryshe. Milan kërkon 30 milionë euro për fantazistin...

Sport 19:19 - 18 Korrik, 2019

Berlusconit nuk i ndahet shpirti nga Milani/ Fjalë të mëdha për anësorin kuqezi, një këshillë për trajnerin e ri

Ish presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, është rikthyer të flasë për skuadrën kuqezi, ku ka komentuar me nota pozitive planet e shoqërisë së re dhe ka...

Sport 21:59 - 14 Nentor, 2018

E kërkon Reali/ Ylli i Milanit befason me përgjigjen e tij

Merkatoja e dimrit është shumë afër dhe klubet kanë filluar të kenë një pasqyrë të plotë të lojtarëve që duan të afrojnë në janar. Një prej...

Sport 18:58 - 10 Nentor, 2018

Ylli i Milanit shënon “golin” më të bukur të jetës/ Të gjithë po e përgëzojnë atë

Ylli i Milanit, spanjolli Suso ka shënuar “golin” më të bukur të jetës së tij. Sulmuesi i Milanit është bërë baba për herë të parë. Lajmin...