Connect with Us

All posts tagged "talente"

Sport 16:12 - 26 Mars, 2020

Harrojeni sfidën me letrën higjenike/ Talentet e Apolonisë realizojnë videon epike

Pas masave për tu izoluar në shtëpi në internet janë bërë virale video të ndryshme ku njerëz nga bota e sportit por edhe sportdashës kanë realizuar...

Sport 15:09 - 29 Janar, 2020

Në vitin 2015 Messi zgjodhi 10 futbollistët që do të bënin namin/ Ja ku janë ata sot

Në vitin 2015, në një fushatë të mbështetur nga Adidas, Leo Messi zgjodhi 10 talente që do të shkëlqenin në të ardhmen. I vetmi nga këta...

La Liga 13:17 - 7 Janar, 2020

Real Madridi do të jetë i frikshëm/ Ja formacioni me super talentet e të ardhmes

Real Madrid ka filluar që tani të projektojë të ardhmen. “Los Blancos” së fundmi ka shfaqur interesim për transferimin e disa prej talentëve të rinj më...

Sport 11:19 - 3 Janar, 2020

50 talentet më të mëdhenj të futbollit botëror, në listë edhe një shqiptar

UEFA ka publikuar listën me 50 talentet e futbollit që duhet të ndiqen gjatë vitit 2020 dhe mes tyre ka edhe një lojtar nga Kosova. Bëhet...

Sport 19:02 - 28 Shkurt, 2019

Shqipëria e Kosova hedhin sytë nga Gjermania / Deri tani 4 talente në tavolinë

Bundesliga është një ndër kampionatet më elitarë në Europë dhe të çash në skuadrat e divizionit elitë të Gjermanisë është shumë e vështirë. Megjithatë, ky sezon...

Sport 22:25 - 21 Korrik, 2017

Gjithçka është e kryer / Tirana shet dy talentet afrikanë

Dy talentet e Tiranës, Mervejl Ndokit dhe reuben Akua, do të shiten tek Osijeku në Kroaci. Vlera e transferimit është 550 mijë euro për të dy, që...

Sport 09:04 - 14 Prill, 2017

Real çoi “spiunë” në Dortmund / Kërkon dy supertalente

Real Madrid kërkon të freskojë skuadrën, sepse Cristiano Ronaldo nuk sjell më garanci për skuadrën. Sulmuesi portugez vërtet shënoi dy gola ndaj Bayern dhe arriti në...

Sport 09:40 - 18 Nentor, 2015

Skënderbeu vëzhgon talente në Nigeri

Jo vetëm të përqendruar në garën për titullin e gjashtë. Pas dominimit absolut të kampionatit gjatë këtyre sezoneve dhe pjesëmarrjes historike në Europa League, Skënderbeu synon...