Connect with Us

All posts tagged "terheqje"

BundesLiga 20:06 - 9 Shtator, 2019

E bujshme/ Neuer zbulon ditën kur do të tërhiqet nga futbolli

Portieri Manuel Neuer, që mbron portën e Bayern Mynih dhe të kombëtares gjermane, ka folur sot në lidhje me të ardhmen e tij dhe datën se...

Sport 20:36 - 7 Shtator, 2019

Toni Kroos tregon kohën kur do të tërhiqet nga Gjermania/ Nuk do të vras veten nëse…

Pas humbjes së djeshme në fushën e tyre ndaj Holandës, sot ka ardhur një tjetër lajm i keq për tifozët gjermanë. Toni Kroos ka vendosur të...

Sport 14:57 - 17 Maj, 2019

Iker Casillas nxjerr blof mediat/ Nuk do të tërhiqem

Gjatë paradites së sotme bëri bujë lajmi i publikuar nga mediat portugeze dhe ato spanjolle, ku thuhej se Iker Casillas do të tërhiqej në fund të...

Sport 13:48 - 15 Janar, 2019

Ka fituar 4 herë Premier League dhe 1 Champions League/ Një tjetër legjendë tërhiqet nga futbolli

Portieri i Arsenalit, Petr Cech njoftoi se në fund të këtij sezoni do t’i japë fund karrierës si futbollist profesionist. Portieri çek e nisi sezonin si...