Connect with Us

All posts tagged "tobido"

BundesLiga 20:15 - 15 Janar, 2020

Merkato/ Zyrtare: Ylli i Barcelonës transferohet te gjiganti gjerman

Tashmë është zyrtare. Barcelona dhe Schalke 04 kanë arritur marrëveshjen për huazimin e Jean Clair Tobidos te skuadra gjermane deri më 30 qershor, për një shumë...

Seria A 21:48 - 4 Janar, 2020

Arrihet akordi/ Milani pranë goditjes tjetër të madhe

Jean Clair Tobido i thotë po Milanit, por tashmë mbetet për t’u bindur Barcelona. Frederic Massara ka udhëtuar drejt Barcelonës për të takuar qëndërmbrojtësin e talentuar...

Seria A 22:39 - 3 Janar, 2020

Zien merkato te Milan/ Largohen dy dështakë, vjen ylli i Barçës

Ardhja e Zlatan Ibrahimovic ishte një lajm që frymëzoi ambientin tek skuadra e Milanit. Drejtuesit kuqezi po mendojnë të bëjnë të tjera lëvizje në merkaton e...

Seria A 20:03 - 30 Dhjetor, 2019

Arrihet marrëveshja/ Pas Ibrahimovic, Milani bën goditjen e dytë të madhe

Milani hedh sërish sytë nga Spanja për të gjetur te dy ekipet e mëdha lojtarë që nuk kanë hapësira. Duhet thënë se Theo Hernandez i marrë...

Seria A 15:12 - 28 Dhjetor, 2019

Pas Ibrahimovicit, Milani përgatit dy transferime të tjera të mëdha

Pas zyrtarizimit të rikthimit të Ibrahimovic, Milani është hedhur në sulm për dy goditjet e radhës. Sipas lajmeve që vijnë nga mediet italiane, dy objektivat e...

La Liga 11:40 - 10 Dhjetor, 2019

Zbulohet blerja e parë e Milanit në merkaton e janarit/ Do të jetë ylli i Barcelonës

Milani duket se e ka mbyllur që tani goditjen e parë të merkatos së janarit. Sipas lajmeve të medieve italiane dhe atyre spajolle, Milani ka arritur...

Sport 21:59 - 7 Janar, 2019

Merkato/ Barcelona mposht Juventusin, siguron shërbimet e yllit të madh

Jean-Clair Todibo është tashmë futbollisti i ri i Barcelonës. Në fakt nuk është bërë ende zyrtarizimi që të çertifikojë transaksionin, por klubi blaugrana tashmë ka siguruar...