Connect with Us

All posts tagged "Toni Kroos"

La Liga 15:56 - 17 Mars, 2020

Ylli i Realit i izoluar në shtëpi/ Jam mirë, fatmirësisht kam shumë letra tualeti

Coronavirusi ka mbëthyer tashmë mbarë globin dhe Spanja është një nga shtetet që ka marë masat më të ashpra për të parandaluar përhapjen e virusit. Edhe...

La Liga 22:17 - 16 Shkurt, 2020

Video: Vjen goli i barazimit në “Bernabeu”, shënon “Maestro”

Me fillimin e pjesës së dytë, Real Madrid ka barazuar shifrat 1-1 ndaj Celta Vigo në Bernabeu. Pas një aksioni të shpejtë të “Los Blancos” dhe...

La Liga 11:38 - 6 Shkurt, 2020

Toni Kroos zbulon moshën kur do të tërhiqet nga futbolli

Toni Kroos ka lënë të kuptohet se kontrata aktuale me Real Madridin do të jetë e fundit e tij, me fituesin e Kupës së Botës që...

La Liga 11:11 - 30 Dhjetor, 2019

Habit këngëtari i famshëm/ Real Madridi më bën të ndihem sikur kam penis të vogël

Këngëtari i njohur britanik, Robbie Willliams, tregon se Real Madridi e ka bërë të ndihet sikur ka penis të vogël. Duke folur në një dokumentar për...

La Liga 22:38 - 22 Dhjetor, 2019

Toni Kroos nuk iu beson dot syve/ Video: Ky portier bën pritjen e pamundur

Portieri shpesh bën superpritje, shpesh të befason për keq, por ka momente kur edhe fati futet në lojë dhe bën pritje si kjo e gardianit të...

La Liga 21:33 - 30 Tetor, 2019

Video: Reali shënon 2 gola në 60 sekonda me 45-milionëshin dhe kampionin e botës

Reali e ka nisur mjaft mirë takimin e sotëm kundër Leganes në “Bernabeu” për javën e 11-të të La Ligës. Madrilenët shënuan 2 gola brenda 60...

La Liga 16:01 - 11 Shtator, 2019

Zbulohet plani i bujshëm i Realit/ Do të sakrifikohet Toni Kroos për ëndrrën e madhe të Zidane

“El Chiringuito TV” ka dhënë një lajm të bujshëm në lidhje me merkaton dhe të ardhmen e Paul Pogba. Largimi i mundshëm i francezit nga Manchester...

Sport 20:36 - 7 Shtator, 2019

Toni Kroos tregon kohën kur do të tërhiqet nga Gjermania/ Nuk do të vras veten nëse…

Pas humbjes së djeshme në fushën e tyre ndaj Holandës, sot ka ardhur një tjetër lajm i keq për tifozët gjermanë. Toni Kroos ka vendosur të...

Sport 19:36 - 28 Prill, 2019

“E shoh perfekte të shkojë Kroos te Juve” / Flet legjenda Luca Toni

Pak orë pasi u zbulua se PSG ka ofruar 70 milionë euro për të marrë shërbimet e Miralem Pjanic, te Juventus mendojnë se kush mund të...

Sport 12:53 - 1 Prill, 2019

Man. United pranon që Pogba të shkojë te Reali/ Në këmbim të këtyre dy yjeve

“Reali i Madridit është një ëndërr për të gjithë futbollistët dhe aq më shumë me Zidane trajner, megjithatë jam i lumtur në Manchester. Pavarësisht kësaj, nuk...

Sport 10:09 - 27 Mars, 2019

Nuk do ta besoni dot!/ Projektohet shkëmbimi i bujshëm mes Realit dhe Juventusit

Për momentin është thjesht një ide, por shkëmbimi mes Toni Kroos dhe Miralem Pjanic, është një nga mundësitë e merkatos së kësaj vere. Zërat nga Spanja,...

Sport 15:32 - 25 Mars, 2019

Mos e beso po deshe!/ Ylli i Barcelonës turpëron keq Toni Kroos (Video)

Gjermania fitoi 3-2 ndaj Holandës në përballjet e tyre të kualifikueseve të Euro 2020. Një ndeshje spektakolare që dhuroi gola dhe emocione, një lojë fantastike nga...

Sport 14:37 - 19 Mars, 2019

PSG harron eliminimin nga Champions League/ Bën gati 80 mln euro për yllin e madh gjerman

PSG ka disa emra në listën e dëshirave, teksa edhe një herë pritet të shfaqet si skuadra më aktive në merkaton e verës. Sipas informacioneve të...

Sport 11:29 - 15 Shtator, 2018

Ronaldo “heq dorë” nga Marcelo/ I kërkon Juventusit të transferojë yllin tjetër të Realit

Cristiano Ronaldo nuk ka bërë deri më tani asnjë gol me Juventusin, sepse duket se më e rëndësishme se të shënojë, për të është që të...

Sport 12:59 - 16 Gusht, 2018

Toni Kroos i kundërvihet Mesut Ozil/ Ajo që pretendon ai është e pakuptimtë

Toni Kroos ka reaguar ndaj ish-shokut të tij në kombëtare, Mesut Ozil, pasi ky i fundit u tërhoq duke bërë akuza të forta për racizim te...