Connect with Us

All posts tagged "tradhtar"

Sport 15:27 - 23 Mars, 2020

Tifozi i Tiranës e quan tradhtar/ Eni Imami ia mbyll gojën me këtë përgjigje (video)

Eni Imami la Tiranën këtë merkato dimri dhe u largua drejt Korçës, ku u bashkua me Skënderbeun. Një lëvizje që krijoi jo pak polemika, me tifozët...

Seria A 14:29 - 25 Janar, 2020

A do të drejtojë një ditë Interin?/ Gattuso jep përgjigjen e papritur

Napoli do të presë nesër kampionët e Italisë. Një ndeshje shumë e vështirë, që synohet të luhet me optimizmin e krijuar pas suksesit kundër Lazio, në...

Seria A 17:50 - 24 Janar, 2020

Paç fatin e Januzajt/ “Tradhtari” i Shqipërisë do të transferohet tek ekipi i madh

Adnan Januzaj mund të jetë një futbollist i Romës. Lajmi është konfirmuar nga agjenti i mesfushorit belg me origjinë shqiptare, Dirk de Vriese, që për “LaRoma24”...

Seria A 10:08 - 9 Janar, 2020

“Nxehet” merkato e janarit/ Ylli i Interit i thotë “po” transferimit te Milani

Matteo Politano ka mundësinë të hy në listën e lojtarëve që do të kujtohet përherë, duke veshur fanellën e Interit dhe të Milanit. Anësori i Interit...

Sport 16:46 - 30 Qershor, 2019

Klopp është ndryshe nga të tjerët/ E fal “tradhtarin” dhe i kërkon të rikthehet në Angli

Liverpooli arriti të mbyllte sezonin në mënyrën më të mirë ku pasi dështoi të fitonte titullin kampion edhe pse kishte 97 pikë, arriti të triumfonte në...

Sport 16:59 - 19 Prill, 2019

“Je një tradhtar, kthehu te Bayern”/ Tifozët e Dortmundit shpërthejnë keq

Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermanisë në 2014-ën ka publikuar në profilin...

Sport 15:03 - 16 Mars, 2019

Tradhtari i radhës/ Pas Durmishajt, një tjetër shqiptar zgjedh Greqinë

Pas Durmishajt dhe Vrushajt, Greqia na rrëmben një tjetër futbollist, këtë herë si një “Kal Troje”. Bëhet fjalë për Leonidas Rossi, që ka lindur në Sarandë...

Sport 09:18 - 9 Mars, 2019

“Tradhtari” që zgjodhi Greqinë/ Dyrmishaj: Dora që të ushqen, nuk kafshohet!

Të dielën e 10 marsit, në orën 23:00, gazetari Demis Nikolaidis do të ketë në studion e emisionit “Total Football” një anëtar të gjeneratës së artë...

Sport 09:54 - 4 Mars, 2019

Tjetër “tradhtar”/ Ylli shqiptar zgjedh të luajë me Greqinë

Fiorin Durmishaj do të luajë për kombëtaren greke, tashmë po ndodh diçka që në fakt nuk ishte e vështirë të parashikohej. Sulmuesi 22-vjeçar i Panionios ka...