Connect with Us

All posts tagged "trajner"

Kombëtare 17:50 - 30 Mars, 2020

Altin Rraklli zbulon prapaskenat/ “Kam refuzuar si trajner Partizanin”

Altin Rraklli ka qenë një nga futbollistët më të mirë të Kombëtares shqiptare ndër vite. Në një prononcim për “Fan Zone”, Rraklli zbulon një ofertë të...

Sport 17:14 - 22 Mars, 2020

Aventura e re në Jordani/ Skënder Gega e nis me një mesazh të madh

Skënder Gega është zyrtarisht pjesë e Al Faisaly në Jordani. Ish-trajneri I Partizanit ka firmosur me skuadrën e re, por deri më tani nuk ka mundutë...

Sport 16:27 - 16 Mars, 2020

Zyrtare: Skënder Gega firmos me ekipin e ri

Skendër Gega bëhet me skuadër të re. Ish-trajneri I Partizanit ka marrë drejtimin e skuadrës së Al Faisaly SC në Arabinë Saudite. Gega ka mbërritur ditën...

Sport 16:09 - 16 Mars, 2020

Tronditet bota e futbollit/ Ky është trajneri i parë që ndërron jetë nga “Coronavirus”

Një trajner 21 vjeçar i futbollit të të rinjve në Spanjë, ka ndërruar jetë si shkak i Covid-19, virusit vdekjeprurës që ka mbërthyer në ankth Europën....

Sport 19:25 - 8 Mars, 2020

Meritonim një pikë sot/ Ja me kë e ka “inatin” Cungun pas humbjes ndaj Tiranës

Laçi u mund minalisht ditën e sotme 1-0 nga Tirana. Një gol i Ngoo i dha fitoren e radhës bardhebluve që vazhdojnë marshimin për titull. Në...

Sport 16:27 - 8 Mars, 2020

Dovedan i zhgënjyer pas barazimit ndaj Luftëtarit/ Ja pse nuk e aktivizova Hidin dhe Bicajn

Bylisi nuk arriti më shumë se barazimi në transfertë ndaj Luftëtarit. Në prononcimin pas ndeshjes, për emisionin “Gol pas Goli”, trajneri Dovedan u shpreh i zhgënjyer...

Sport 16:12 - 8 Mars, 2020

Trajneri i Luftëtarit tregohet i sinqertë/ Kemi rënë nga Kategoria, por…

Luftëtari arriti një barazim dinjitoz në shtëpi ndaj Bylisit. Në prononcimin pas ndeshjes për mikrofonin e “Supersport”, trajneri Neritan Nova, u shpreh i kënaqur me rezultatin,...

Seria A 16:11 - 5 Mars, 2020

Tifozët e Juventusit nuk e duan më Sarrin, zgjedhin trajnerin e ri

Maurizio Sarri “out”, të paktën për një pjesë të tifozëve bardhezi. Trajneri aktual i Juventus-it nuk ka bindur tifozët e Zonjës së Vjetër, të cilët kanë...

Sport 16:57 - 2 Mars, 2020

Tifozat kuksianë kanë 10 këshilla për Shehin/ Ke në dorë një Ferrari… mos e trajto si dum dum, jepi gaz

Orges Shehi është trajneri i ri i Kukësit, ndërsa u prezantua gjatë ditës së sotme. Mision i vështirë në drejtimin e verilindorëve, pasi dihet tashmë që...

Seria A 16:32 - 1 Mars, 2020

Gennaro Gattuso bën deklaratën më epike të vitit, do shkriheni së qeshuri

Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, mbetet unik me deklaratat e tij. Napoli i tij fitoi ndaj Torinos me rezultatyin 2-1 dhe u fut sërish në garë...

Sport 16:12 - 1 Mars, 2020

Nuk e besonin/ Trajneri i Vllaznisë publikon faktet me video, ja ku stërviten shkodranët

Kreu i stolit të klubit të Vllaznisë, Mirsad Jonuz shprehu ankesat e tij pas ndeshjes së djeshme kundër Skënderbeut. Trajneri maqedonas tha se lojtarët e tij...

Sport 15:23 - 1 Mars, 2020

E fundit/ Gega? Jo, jo! Ja trajneri i ri i Kukësit

As Skënder Gega dhe as Bledi Shkëmbi. Trajneri i ri i Kukësit do të jetë Orges Shehi, të paktën kështu njofton faqja zyrtare e Procesit Sportiv....

Sport 15:47 - 25 Shkurt, 2020

Zyrtare/ Gugash Magani ikën nga Besa, ja kush e zëvendëson

Duket se humbja e fundit me Pogradecin i ka kushtuar shumë Besës së Kavajës. Menjëherë pas mbylljes së takimit trajneri është shprehur se do të rishikonte...

Sport 14:03 - 25 Shkurt, 2020

Video e javës/ Shihni se çfarë i bën trajneri arbitrit, pasi nuk ishte dakord me vendimin e tij

I papërmbajtshëm trajneri i Union në Argjentinë. Leonardo Madelon është kapur me gjyqtarin e katërt, Nahuel Vinas, për shkak të minutave shtesë (akordoi 4 minuta) që...

Seria A 16:56 - 19 Shkurt, 2020

E bujshme/ Milani gjen trajnerin e ri në… Gjermani

Në Francë aludojnë se ish-trajneri i Leipzig, Ralf Rangnick, ka firmosur parakontratë me Milanin për të drejtuar kuqezinjtë duke nisuër që nga sezoni i ardhshëm. Prestigjiozja...