Connect with Us

All posts tagged "trajneri"

Sport 18:24 - 3 Janar, 2020

Çudirat nuk kanë fund te Luftëtari, ja kush u prezantua sot si trajner i ekipit

Luftëtari zbriti sot për herë të parë në fushë për këtë vit në kompleksin “Fusha e Vjetër” në orën 13:00. “Panorama Sport” mëson nga burime të...

Sport 15:19 - 28 Dhjetor, 2019

Arrihet akordi/ Ja kush do jetë trajner i ri i Tiranës

Është arritur para pak minutash marrëveshja mes drejtuesve të Tiranës dhe Emanuel Egbo, me këtë të fundit që i është besuar drejtimi i ekipit për të...

Sport 14:56 - 27 Dhjetor, 2019

E kryer/ Refik Halili vendos kush do jetë trajneri i ri i Tiranës

Emanuel Egbo do të jetë trajner i Tiranës deri në fund të sezonit, sikurse raporton së fundmi Supersport. ABC News prej ditësh ka raportuar se nigeriani...

Sport 21:15 - 16 Dhjetor, 2019

Partizani po kërkon trajner, ish-sulmuesi: Ja kë i sugjeroj unë

Ish-sulmuesi dhe kampioni i Partizanit në vitet ’80-’90 Edmond Dosti propozon që Dritan Mehmeti të emërohet trajneri i ri të kuqve. Nëpërmjet një komenti në profilin...

Sport 15:22 - 14 Dhjetor, 2019

E barazoi Flamurtari në fund, Dovedan: Dua patjetër 3 futbollistë në merkaton e janarit

Bylisi barazoi në transfertë ndaj Flamurtarit me rezultatin 2-2. Trajneri i skuadrës ballshiote, Dovedan, u shpreh tepër i zhgënjyer nga paraqitja e lojtarëve të tij, sidomos...

Sport 21:35 - 15 Prill, 2019

Klubi amator i prish punë Shqipërisë / Ervin Bulku mbetet ndihmës?

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë, duke ndjekur kështu dinastinë italiane të De Biasit dhe Panuçit. Ish-tekniku i Atalantas, Lazios dhe Napolit...

Sport 17:14 - 14 Prill, 2019

Nuk ka më dilema / Trajneri i kombëtares paraqitet të martën

Federata Shqiptare e Futbollit do të prezantojë të martën trajnerin e ri të Kombëtares. Shumë emra janë përfolur që prej momentin të shkarkimit të italianit Christian...

Sport 18:35 - 7 Prill, 2019

VIDEO: Sadiku i tha “të q… robt” trajnerit / Nuk e festoi golin

Armando Sadiku u kthye protagonist këtë fundjavë duke shënuar një gol të mrekullueshëm nga një distancë e konsiderueshme në barazimin 1-1 të Luganos në fushën e...

Sport 22:55 - 25 Mars, 2019

Hysaj shpreh dëshirën e tij pas fitores / “Dua trajner italian”

Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë, ka komentuar fitoren 3-0 të marrë kundër Andorrës në eliminatoret e Euro 2020. Këto kanë qenë fjalët e thëna nga ai...

Sport 12:48 - 24 Mars, 2019

Shevchenko ka një trajner të preferuar / Ai nuk është Gattuso

Legjenda e Milanit, Andrij Shevchenko, në një intervistë për “Tuttosport”, ka rrëfyer se si ndihet në aventurën e tij të ri të trajnerit. Prej 2 vitesh...

Sport 21:34 - 16 Mars, 2019

Ranieri kritikon lojtarët / “Të tregojnë se meritojnë rrogat e larta”

“Kemi luajtur kundër një skuadre dhe nuk kemi qenë një skuadër. Kemi humbur të gjitha duelet. Ata kanë qenë më të vendosur se ne”. Këto kanë...

Sport 19:10 - 13 Mars, 2019

Deklarata pas ndeshjes / Trajneri i Tiranës nuk kënaqet me tre gola (?!)

Ardian Mema, trajneri i Tiranës, ka komentuar fitoren 3-0 të marrë në çerekfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë kundër Laçi-t. Këto kanë qenë fjalët e...

Sport 17:52 - 12 Mars, 2019

Zidane te Reali, Solskjaer bind / Më në fund ka paqe për Tottenham

Deri një muaj më parë emri i tij ishte i përfolur në media si trajneri ideal për të drejtuar ekipe të mëdha në Europë si Real...

Sport 16:55 - 10 Mars, 2019

Aguero jashtë kombëtares, reagon Maradona / “Trajneri ka jetuar në manastir”

Diego Armando Maradona nuk ka qenë aspak dakord me grumbullimet e bëra nga trajneri i Argjentinës, Lionel Sacloni, për dy miqësoret kundër Venezuelës dhe Marokut. “Ka...

Sport 12:51 - 10 Mars, 2019

Lenjani nuk grumbullohet / Vjen reagimi direkt në Instagram Story

Ermir Lenjani nuk do të jetë në listën e Panuccit, që do të publikohet të enjten. Telesport zbuloi më herët se futbollisti nuk kishte ftesë në...