Connect with Us

All posts tagged "Trashi"

Sport 22:41 - 29 Dhjetor, 2019

Trashi nuk fshihet, pret transferimin e bujshëm për karrierën e tij

Lorenc Trashi nga emisioni “Rubrika Sportive”, ka folur për vitin 2019, ku sigurisht veçon fitimin e titullit kampion. 2019-ta? Primarja ka qenë kampionati duke parë rëndësinë...

Sport 18:45 - 5 Dhjetor, 2019

Hoxha dhe Trashi tregojnë tmerrin: Fjetëm në makina, mendjen te familja

Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi e kanë përjetuar tërmetin e 26 nëntorit me shumë ankth dhe frikë për jetët e tyre. Kapiteni dhe mbrojtësi i Partizanit,...

Sport 21:09 - 13 Korrik, 2019

Trashi titullar/ Lerda me dy ndryshime të mëdha kundër Qarabag

Skuadra e Partizanit vijon me intensitet përgatitjet për përballjen e kthimit në Champions League ndaj Qarabag. Grupi është stërvitur i plotë nën drejtimin e trajnerit Franco...

Sport 13:52 - 1 Qershor, 2019

Ndryshon sërish lista e Kombëtares/ Vjen ftesa për ‘bishën’ e Partizanit

Prej ditësh, Kombëtarja qëndron e grumbulluar në kompleksin “Tropikal” në Durrës dhe ku po përgatitet për ndeshjet ndaj Islandës dhe Moldavisë. Në prag të këtyre takimeve,...

Sport 14:53 - 4 Maj, 2019

Kërcet keq në Vlorë/ Ofendime në korr dhe arrestime pa nisur akoma ndeshja

Flamurtari përballet me Partizanin sot pasdite dhe duket se tensioni i ndeshjes së shkuar në Tiranë, ku u sulmua një zyrtar i Flamurtarit, nuk është fshirë....

Sport 20:36 - 18 Mars, 2019

Lenjani refuzoi / Panucci grumbullon lojtarin e Partizanit

Lorenc Trashi ndoshta nuk i ka besuar syve kur ka parë mesazhin e ardhur nga trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci. Për të parën herë...

Sport 19:09 - 14 Shkurt, 2018

Kupa e Shqipërisë Flamurtari eliminon Partizanin

Partizani dhe Flamurtari e kanë mbyllur në barazim 1-1 ndeshjen. 45-minutat e pjesës së parë kanë qenë mjaft të luftuara dhe spektakolare, pasi vendasit dhe miqtë...

Sport 21:06 - 28 Maj, 2017

Ka një çështje “Trashi” te Partizani / Ja çfarë ndodhi dje

Partizani dje barazoi në Korçë, duke e mbyllur i dyti këtë kampionat, por nuk ishte ndonjë arritje për t’u festuar. Jo vetëm kaq, sepse pati edhe...

Sport 12:55 - 7 Maj, 2017

Trashi akuzon / “Nuk vlen titulli kur e ke kampionatin autostradë”

Me të përfunduar ndeshja Skënderbeu – Vllaznia 4-3, mesfushori i Partizanit, Lorenc Trashi, ka shpërthyer në akuza të drejtpërdrejta në Instagram. Sipas mesfushorit korçarët nuk janë...

Sport 20:49 - 15 Prill, 2017

Shifrat nga “Citynews” / Ja sa paguhen Torassa, Trashi dhe Rrumbullaku

Siç ju kemi premtuar, “Citynews” këto javë do të zbulojë pagat e disa prej lojtarëve dhe trajnerëve të kampionatit shqiptar, për të krijuar një ide se sa...

Sport 14:53 - 14 Prill, 2017

Trashi: Vllaznia ka qenë gjithmonë e fortë ndaj nesh

Në konferencën e sotme për shtyp para ndeshjes së fundjavës me Vllazninë, mesfushori i Partizanit Lorenc Trashi ka folur për sfidën kundër shkodranëve, por edhe për garën e...

Sport 21:59 - 15 Mars, 2017

De Biasi kokëfortë, Trashi nuk ka shans ndaj Italisë

Ka disa ditë që në medie qarkullon lajmi, sipas të cilit Lorenc Trashi do të grumbullohet me kombëtaren shqiptare për ndeshjet me Italinë  dhe Bosnje-Hercegovinën. Mesfushori...