Connect with Us

All posts tagged "trump"

Të tjera 14:18 - 18 Shkurt, 2020

Aksident i frikshëm nën sytë e Trump/ Video: Makina bën xhiro në ajër dhe në fund shpërthen

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në garën “Daytona500”, ku makina e Ryan Newman fillimisht humbi kontrollin pasi u godit nga pas ndërsa u përplas disa...

Sport 22:26 - 23 Shtator, 2019

U zu me Donald Trump/ Ja kush zgjidhet futbollistja më e mirë e vitit

FIFA ka zgjedhur edhe futbollisten më të mirë të vitit (2018/19) dhe ajo është kapitenia e SHBA-së, Megan Rapinoe. Në garë për këtë çmim ishine dhe...

Sport 10:56 - 10 Korrik, 2019

Kapitenia e SHBA-së refuzon takimin me Trump/ Nuk dua të përdorem…

Vijon polemika mes kapitenes së përfaqësueses amerikane të futbollit, Megan Rapinoe, dhe presidentit të SHBA-ve, Donald Trump. 34-vjeçarja deklaron se nuk do ta pranonte një ftesë...

Sport 21:10 - 26 Qershor, 2019

Nuk këndoi himnin në ndeshjen e Botërorit/ Trump bën sherr me kapitenen e kombëtares

Donald Trump ka kritikuar kapitenen 33-vjeçare të kombëtares së futbollit të femrave, Megan Rapinoe, në botërorin e saj të tretë, për faktin se nuk këndoi himnin...

Sport 15:27 - 9 Prill, 2019

I dha gojës kundër Trump/ Meksika “i pret gjuhën” Maradonës

Diego Armando Maradona, trajner i Dorados, është dënuar me gjobë financiare, pasi ka lavdëruar Nicolas Maduro, presidentin e Venezuelës, pas fitores së ekipit të tij ndaj...

Sport 14:18 - 4 Prill, 2019

Diego Maradona i kundërvihet Trump-it/ Ai është një president kukull, nuk na blen dot…

Diego Armando Maradona është një nga personazhet e futbollit, të cilit i pëlqen të merret me politikën dhe madje të japë shpesh herë shumë komente mbi...