Connect with Us

All posts tagged "turperim"

Premier Liga 19:35 - 12 Janar, 2020

Fitore e thellë e Man. City-t, turpëron keq kundërshtarin

Man. City ka fituar në transfertë 1-6 ndaj Aston Villa-s, në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Premier League. Djemtë e Guardiolës ishin sot...

Sport 21:52 - 6 Shkurt, 2019

PSG shpëton në kohën shtesë/ Shmang turpërimin nga ekipi modest

PSG ka evituar një turpërim në Kupën e Francës. Janë dashur shtesat e ndeshjes që kampionët e Francës të eleminojnë ekipin e Kategorisë së Tretë. Villefranche i...

Sport 19:18 - 3 Shkurt, 2019

Futbollisti shqiptar turpëron 4 kundërshtarë rresht/ Video po bën xhiron e botës

Driblimi i kundërshtarit duke ia kaluar topin mes këmbëmëve është një ndër triket më të bukura të futbollit. Shpesh jemi mësuar të shohim Lionel Mesisn teksa...

Sport 20:45 - 26 Janar, 2019

Ky është turpërimi më i madh që i bëhet kundërshtarit/ Nuk u beson dot syve

Nuk është një ndeshje që luhet për Ligën e Kampionëve, është vetëm një sfidë në futbollin amator. Një lëvizje që ka ekzaltuar tifozët e ndodhur aty...

Sport 15:00 - 25 Shtator, 2018

Goditja e këndit më e keqe në histori vjen nga Anglia/ Nuk do t’u besoni dot syve

Nga Anglia ka gjithmonë çudi nga më të ndryshmet. Pikërisht fundjavën që lamë pas, në ndeshjen e vlefshme për “Championship”, midis Derbit dhe Brentford ka ndodhur...

Sport 14:29 - 19 Shtator, 2018

Neymar pëson turpërimin më të madh në karrierë/ Ylli i Liverpoolit tallet keq me të

Champions League ofron gola, ndeshje të mëdha, përplasje gjigantësh, por edhe momente spektakolare që mbeten gjatë në mendje. Një i tillë ishte veprimi i Sadio Mane...

Sport 19:59 - 14 Shtator, 2018

E tallën se është i shkurtër/ Futbollisti do të transferohet te gjiganti i Serie A

Diego Lainez u bë protagonist në mediat ndërkombëtare gjatë ditëve të fundit. Kjo për shkak të një dueli me një futbollist shtatgjatë, i cili më pas...