Connect with Us

All posts tagged "“Ultras Guerrils”"

Sport 16:23 - 16 Mars, 2020

“A e njfni babën ju?”/ “Tirona Fanatics” dhe “Ultras Guerrils” nuk bëjnë paqe as në kohën e Koronavirusit

Ndoshta tashmë janë të karantinuar nëpër shtëpitë e tyre, por kjo nuk do të thotë se urrejtja mes “Tirona Fanatics” dhe “Guerrils” nuk vazhdon. Ditën e...

Sport 18:55 - 7 Mars, 2020

“Nuk jemi ulkonja as vajza deti”/ Partizani uron me një mesazh të fortë “Ultras Guerrils” me rastin e 10 vjetorit

Megjithëse në momentin aktual tifozët nuk janë të kënaqur nga drejtuesit dhe mënyra sesi po menaxhohet gjithë situata, klubi ka menduar që të ngrejë frymën pozitive...

Sport 10:24 - 27 Mars, 2019

Tifozët e Partizanit reagojnë pas vendimit të fundit të Kukësit/ Kanë frikë!

Klubi i Kukësit një ditë më parë njoftoi se biletat për ndeshjen me Partizanin do të kushtonin 10 dhe 20 mijë lekë. Një çmim i lartë,...

Sport 15:28 - 1 Nentor, 2018

Plas te Partizani/ “Ultras Guerrils” shpërthejnë në akuza ndaj klubit të tyre

Nuk ka qetësi në kampin e kuq. Humbja me Skënderbeun ka ngritur pikëpyetjet dhe pakënaqësitë e veta sportive, por jo vetëm. Parulla raciste në stadium, gjatë...

Sport 22:15 - 9 Korrik, 2017

“Ultras Guerrils” duan jashtë Starovën dhe Haxhinë / Sulm edhe tifozëve

“Ultras Guerrils” kanë dalë me një qëndrim të ashpër, duke akuzuar Sulejman Starovën dhe Edmond Haxhinë për ecurinë e keqe të Partizanit. Sipas tyre, kjo dyshe...